GORAZD RAJHER

Gorazd Rajher, rojen 1967. leta, diplomiran profesor športne vzgoje, v klubu deluje že več kot dvajset let. Svojo atletsko pot je začel v Mariboru, v takratnem Železničarskem atletskem klubu. Pridružil se je skupini metalcev in veselje do tehničnih disciplin razvil z metom kopja. Vzporedno je treniral tudi ostale metalske discipline in uspešno nastopal v takratnem jugoslovanskem merilu. Takoj po koncu tekmovalne kariere se je pridružil ekipi trenerjev v AK Ptuj in postopno gradil svoje znanje.

V sedanjem AK Ptuj opravlja delo koordinatorja atletske šole in skrbi za razvoj mladih v skakalnih in metalnih disciplinah. Pri delu z atleti v ospredje postavlja igro, saj se zaveda, da je napredek mogoč le ob sproščenem in strokovnem vodenju.

Namenite del dohodnine