ALEŠ BEZJAK

Aleš Bezjak, rojen 1980. leta, diplomiran profesor športne vzgoje, deluje v klubu že več kot dvajset let. V mladosti se je kot aktiven atlet najbolj uveljavil v tekih na 800 in 1500 metrov, v katerih je uspešno nastopal tudi na državnem nivoju. Po končanem študiju se je vrnil v klub in prevzel delo z mladimi atleti. Predvsem so ga zanimale tekaške discipline treniranja. Kot profesionalno zaposlen trener je v klubu deloval v letih od 2006 do 2012. Pri delu z atleti daje v ospredje sproščenost, delavnost in odgovornost, v sistemu treniranja pa predvsem skladen razvoj, široko osvojena znanja in ne prehitre specializacije treninga.

V klubu vodi dve skupini atletov. Njegova mlajša skupina pomeni zaključek selekcij v atletski šoli (starost 12–14 let), starejša skupina pa sestoji iz mladincev in mladink ter deloma članov in članic.

Namenite del dohodnine