Smo razvojno naravnan klub, katerega vodilo

je doseganje vrhunskih rezultatov z domačim znanjem

cestno-podjetje.pngdem.pnghenkel.pngptuj.pngradioptuj.pngtemis.pngtermeptuj.pngvamotel.pngvarsi.pngvect.png

Sezona 2017

 

Datum

Vrsta tekmovanja Kraj Atlet/Atletinja Disciplina Rezultat Mesto
JANUAR            
15.1.2017 Mednarodni miting v dvorani Slovenska Bistrica Viher Žan 60 m 7,22  
      Viher Žan 60 m 7,2 4
      Pavlovič Grega 60 m 7,07  
      Pavlovič Grega 60 m 7,03 2
      Brlek Aljaž 60 m   DNF
      Zelenjak Filip 60 m 7,9 17
      Domjan Doroteja 60 m 8,43  
      Domjan Doroteja 60 m   DQ
      Bedrač Maja 60 m 7,87  
      Bedrač Maja 60 m 7,88 1
             
15.1.2017 Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2007 Slovenska Bistrica Petrovič Andraž 200 m 37,01 4
      Muršec Veronika Vera 200 m 38,09 9
      Pučko Taja Daljina 4,23 1
             
15.1.2017 Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2007 Slovenska Bistrica Štumberger Jan 400 m 01:26,2 10
      Merc Marcel 400 m 01:23,3 11
      Štumberger Jan, Kostanjevec Maja, Štruc Tinkara, Klasinc Pia, Merc Marcel, Ritlop Žan 6x50 m 01:05,7 1
      Ritlop Žan Daljina 4,05 4
      Stanovnik Enej Daljina 3,61 7
      Rajher Andraž Daljina 3,28 11
      Štruc Tinkara 50 m 9,03 20
      Kostanjevec Maja 400 m 01:23,6 8
      Klasinc Pia Daljina 3,71 9
             
15.1.2017 STLV indoor two Schielleiten (AUT) Miki Prstec 50 m   DNF
      Miki Prstec Daljina 4,37 1
      Miki Prstec Krogla 5 kg 13,86 1
             
21.1.2017 Prvenstvo Slovenije v dvorani v krožnih tekih za člane, članice in mladince, mladinke Dunaj Domjan Doroteja 400 m 01:01,5 5
      Viher Žan 400 m 52,16 9
      Pavlovič Grega 400 m 49,96 3
             
21.1.2017 Erima Vienna indoor meeting Dunaj Bedrač Maja 60 m 7,9 4
      Bedrač Maja Daljina 6,17 1
             
28.1.2017 Prventvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Celje Smiljan Alen 60 m ovire(13,00/0,84/8,50) 9,59  
      Smiljan Alen 60 m ovire(13,00/0,84/8,50) 9,38 5
      Smiljan Alen 60 m 7,72 4
      Smiljan Alen 60 m DQ 6
      Volgemut Denis 60 m 8,02 15
      Volgemut Denis Daljina 4,98 13
      Rimele Vasja 60 m 8,15 22
      Rimele Vasja Daljina 5,04 11
      Viher Sara 60 m 9,47 68
      Viher Sara Daljina 3,98 34
      Toplak Tia Marija 60 m 8,5 17
      Toplak Tia Marija Daljina 4,45 19
      Šeruga Sara 60 m 8,9 48
      Šeruga Sara Daljina 4,24 24
      Belić Lana 60 m 8,97 55
      Belić Lana Daljina 3,58 36
      Stanovnik Gaja Elena 60 m 8,91 49
      Arklinič Ines 60 m 9,26 64
      Arklinič Ines Daljina 3,51 37
      Štolekar Ana Daljina 4,06 29
      Visenjak Nika Daljina 3,99 33
             
29.1.2017 16. Elan indoor meeting Bratislava Pavlovič Grega 60 m 7,06 11
      Pavlovič Grega 60 m   DNS
      Viher Žan 60 m 7,3 20
      Viher Žan 60 m 7,21 16
      Brlek Aljaž 60 m ovire(106,7) 8,89 12
      Brlek Aljaž 60 m ovire(106,7) 8,9 10
      Bedrač Maja Daljina 6,07 2
FEBRUAR            
4.2.2017 Mednarodni miting v dvorani Celje Brlek Aljaž 60 m ovire(106,7)   DNS
             
4.2.2017 Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke Celje Viher Žan 60 m   DNS
      Viher Žan Daljina   DNS
      Pavlovič Grega 60 m 7,12  
      Pavlovič Grega 60 m 7 2
      Kir Niki 60 m ovire(13,00/0,84/8,50)   DNS
      Bedrač Maja 60 m ovire(13,00/0,84/8,50) 8,88  
      Bedrač Maja 60 m ovire(13,00/0,84/8,50) 8,72 1
      Bedrač Maja Daljina 5,98 1
             
11.2.2017 Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke Ljubljana Zelenjak Filip 60 m 7,84 26
      Zelenjak Filip Daljina 5,29 9
      Ferš Dona Daljina 4,45 19
             
12.2.2017 Prvenstvo Slovenije v dvorani za veterane Maribor Prstec Miki 60 m 8,72 1
      Prstec Miki Daljina 4,7 1
      Prstec Miki Krogla 14,11 1
      Velikonja Aleš Višina 1,33 2
      Velikonja Aleš Krogla 8,31 3
      Koren Dušan Višina 1,33 1
      Koren Dušan Krogla 10,9 2
      Sluga Marko Višina 1,12 1
      Sluga Marko Krogla 9,97 1
             
12.2.2017 Prvenstvo Slovenije v dvorani v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U12 Slovenska Bistrica Merc Marcel 60 m 8,93  
      Merc Marcel Daljina 4,11  
      Merc Marcel Težka žoga 7,25  
      Merc Marcel 300 m 53,95  
      Merc Marcel Skupaj 1524 8
      Rajher Andraž 60 m 10,34  
      Rajher Andraž Daljina 3,33  
      Rajher Andraž Težka žoga 7,86  
      Rajher Andraž 300 m 01:02,5  
      Rajher Andraž Skupaj 1017 38
      Petrovič Andraž 60 m 9,69  
      Petrovič Andraž Daljina 3,37  
      Petrovič Andraž Težka žoga 5,17  
      Petrovič Andraž 300 m 56,04  
      Petrovič Andraž Skupaj 1072 30
      Štumberger Jan 60 m 9,85  
      Štumberger Jan Daljina 3,43  
      Štumberger Jan Težka žoga 7,41  
      Štumberger Jan 300 m 58,78  
      Štumberger Jan Skupaj 1140 25
      Ritlop Žan 60 m 8,87  
      Ritlop Žan Daljina 8,93  
      Ritlop Žan Težka žoga 4,37  
      Ritlop Žan 300 m 52,52  
      Ritlop Žan Skupaj 1724 1
      Klasinc Pia 60 m 9,83  
      Klasinc Pia Daljina 3,71  
      Klasinc Pia Težka žoga 5,28  
      Klasinc Pia 300 m 57,22  
      Klasinc Pia Skupaj 1357 21
      Pučko Taja 60 m 9,59  
      Pučko Taja Daljina 4,19  
      Pučko Taja Težka žoga 7,1  
      Pučko Taja 300 m 56,45  
      Pučko Taja Skupaj 1642 5
      Kostanjevec Maja 60 m 9,43  
      Kostanjevec Maja Daljina 3,67  
      Kostanjevec Maja Težka žoga 8,48  
      Kostanjevec Maja 300 m 56,2  
      Kostanjevec Maja Skupaj 1662 4
      PT1(Ritlop Žan, Merc Marcel) Skupaj 3248 1
      PT2(Štumberger Jan, Rajher Andraž) Skupaj 2157 14
      PT1(Klasinc Pia, Pučko Taja, Kostanjevec Maja) Skupaj 3304 1
      Vseekipno Skupaj 8709 6
             
18.2.2017 Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice Celje Brlek Aljaž 60 m ovire(106,7) 8,57 7
      Viher Žan 60 m 7,13 14
      Viher Žan Daljina 7,03 4
      Bezjak Jan 60 m 7,4 28
      Pavlovič Grega 60 m 7,09 13
      Bedrač Maja Daljina 6,15 1
             
19.2.2017 Prvenstvo Slovenije v dvorani v suvanju krogle Slovenska Bistrica Serdinšek Sara Krogla 10,09 7
      Volgemut Denis Krogla 10,56 6
      Čeh Kristijan Krogla 15,35 2
      Korpič Lesjak Jurček Krogla 13,49 4
             
25.2.2017 Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za članski in mlajši mladinski kategoriji Domžale Serdinšek Sara Kopje 28,93 11
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 53,65 2
      Čeh Kristijan Disk 50,79 1
             
25.2.2017 Zimsko prvenstvo Hrvaške v metih Split Veronika Domjan Disk 55,96 2
MAREC            
4.3.2017 11. Odprto prvenstvo Hrvaške v dvorani za veterane Rijeka Miki Prstec Višina 1,45 1
      Miki Prstec Krogla 13,4 1
      Koren Dušan Višina 1,3 2
      Koren Dušan Krogla 11,05 2
      Sluga Marko Višina   DNS
             
11.3.2017 17. Evropski pokal v metih Las Palmas de Gran Canaria Veronika Domjan Disk 55,73 2
             
11.3.2017 Zimsko prvenstvo Slovenije v dolgih metih za veterane Novo mesto Velikonja Aleš Gira 9,35 1
      Velikonja Aleš Kladivo 24,92 1
      Velikonja Aleš Disk 26,06 1
      Miki Prstec Gira 14,01 1
      Miki Prstec Kladivo 39,08 1
      Miki Prstec Disk 37,58 1
      Koren Dušan Gira 13,43 2
      Koren Dušan Kladivo 36,39 2
      Koren Dušan Kopje 40,58 1
      Sluga Marko Gira 10,67 1
      Sluga Marko Kladivo 26,85 1
      Sluga Marko Kopje 25,7 1
             
18.3.2017 Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za starejši mladinski in pionirski kategoriji Ptuj Čeh Kristijan Disk 53,66 1
      Čeh Kristijan Kladivo 34,2 5
      Korpič Lesjak Jurček Disk 39,25 2
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 58,89 1
      Nahberger Boštjan Disk 21,68 6
      Nahberger Boštjan Kopje 47,55 3
      Bedrač Maja Kopje 33,14 4
             
18.3.2017 Prvenstvo Slovenije v krosu Velenje Vozlič Blaž 1500m 04:44,2 14
             
19.3.2017 7. svetovno prvenstvo v dvorani za veterane Daegu Prstec Miki Višina 1,45 6
      Prstec Miki Krogla 12,81 1
      Prstec Miki Gira 14,64 5
      Prstec Miki Disk 40,08 4
      Sluga Marko Višina 1,14 3
      Sluga Marko Krogla 9,84 3
      Sluga Marko Gira 11,57 2
      Sluga Marko Disk 25,86 2
APRIL            
15.4.2017 Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih Postojna Jeza Matej 10000m 33:05,72 4
             
23.4.2017 16. ormoški polmaraton Ormož Nedog Zoran 5 km 18:27,3 1
      Lukman Žunec Tonček 5 km 19:18,1 2
             
29.4.2017 Masters miting Leibnitz Sluga Marko Krogla 9,89 1
      Sluga Marko Kopje 27,54 5
MAJ            
6.5.2017 Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U12 Radovljica Ritlop Žan 60m 8,79  
      Ritlop Žan Daljina 4,35  
      Ritlop Žan Vortex 41,32  
      Ritlop Žan 300m 51,34  
      Ritlop Žan Skupaj 1763 5
      Merc Marcel 60m 9,03  
      Merc Marcel Daljina 4,23  
      Merc Marcel Vortex 35,72  
      Merc Marcel 300m 48,58  
      Merc Marcel Skupaj 1712 8
      Rajher Andraž 60m 10,39  
      Rajher Andraž Daljina 3,36  
      Rajher Andraž Vortex 35,42  
      Rajher Andraž 300m 01:01,47  
      Rajher Andraž Skupaj 1014 54
      Kostanjevec Maja 60m 9,2  
      Kostanjevec Maja Daljina 3,88  
      Kostanjevec Maja Vortex 33,08  
      Kostanjevec Maja 300m 50,75  
      Kostanjevec Maja Skupaj 1930 5
      Pučko Taja 60m 9,5  
      Pučko Taja Daljina 4,2  
      Pučko Taja Vortex 29,16  
      Pučko Taja 300m 55,34  
      Pučko Taja Skupaj 1715 13
      Klasinc Pia 60m 9,59  
      Klasinc Pia Daljina 3,75  
      Klasinc Pia Vortex 16,03  
      Klasinc Pia 300m 52,56  
      Klasinc Pia Skupaj 1475 24
      Pionirji U12 Skupaj 3475 2
      Pionirke U12 Skupaj 3645 2
      Pionirji vseekipno Skupaj 7120 8
             
6.5.2017 Miting otvoritve sezone Zagreb Čeh Kristijan Disk 52,22 6
             
7.5.2017 Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14 Slovenska Bistrica Solina Petrovič Jaka 60m 9,59  
      Solina Petrovič Jaka Daljina 4  
      Solina Petrovič Jaka Vortex 35,5  
      Solina Petrovič Jaka 600m DNF  
      Solina Petrovič Jaka Skupaj 1162 35
      Šeruga Sara 60m 8,52  
      Šeruga Sara Daljina 4,52  
      Šeruga Sara Vortex 23,75  
      Šeruga Sara 600m 01:56,85  
      Šeruga Sara Skupaj 2120 24
             
10.5.2017 Mini Meetings Leibnitz Prstec Miki Krogla 13,95 1
      Prstec Miki Višina 1,5 4
      Prstec Miki Palica 2,2 8
      Sluga Marko Krogla 10,12 1
      Sluga Marko Višina 1,15 7
             
14.5.2017 Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke Celje Rimele Vasja 100m 12,87 26
      Smiljan Alen 100m 12,46 22
      Zelenjak Filip 100m 12,81 25
      Zelenjak Filip Daljina 5,14 11
      Vozlič Blaž 800m 02:09,41 12
      Smiljan Alen, Rimele Vasja, Zelenjak Filip, Vozlič Blaž 4x100m 48,87 9
      Kopše Sanja Kladivo 27,16 8
      Planinšek Sara Kladivo 27,13 9
      Cafuta Melani 100m 14,43 40
      Stanovnik Gaja Elena 400m 01:03,95 9
      Serdinšek Sara Kopje 34,37 4
      Viher Sara 200m 30,59 49
      Toplak Tia Marija 200m 28,58 35
      Cafuta Melani, Toplak Tia Marija, Viher Sara, Stanovnik Gaja Elena 4x100m 54,91 10
      Mlajši mladinci Skupaj 11 23
      Mlajše mladinke Skupaj 28 16
             
17.5.2017 Posamično prvenstvo Slovenije za srednje šole Maribor Čeh Kristijan Krogla 17,66 1
      Korpič Lesjak Jurček Krogla 15,75 4
      Viher Žan Daljina 6,96 4
      Bedrač Maja Daljina 6,4 1
             
20.5.2017 Prvenstvo Slovenije v polmaratonu & 37. maraton treh src Radenci Prelog Robert Polmaraton 1:22:58 14
             
20.5.2017 Prvenstvo Slovenije v polmaratonu za veterane Radenci Prelog Robert Polmaraton 1:22:58 3
             
20.5.2017 Hallesche Werfertage Halle Domjan Veronika Disk 57,26 3
             
20.5.2017 Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice Celje Viher Žan Daljina 6,08  
      Viher Žan 400m ovire 57,3  
      Kovač Miha Daljina NM  
      Brlek Aljaž 110m ovire 15,43  
      Brlek Aljaž 100m 11,2  
      Brlek Aljaž Višina 1,75  
      Nahberger Boštjan Kopje 47,99  
      Nahberger Boštjan Palica 2,8  
      Nahberger Boštjan Troskok 12,72  
      Bezjak Jan 100m 11,55  
      Lukman Žunec Tonček 1500m 04:29,99  
      Lukman Žunec Tonček 3000m DNF  
      Pavlovič Grega 400m 50,22  
      Pavlovič Grega 200m 22,6  
      Čeh Kristijan Krogla 14,57  
      Dokl Dejan Krogla 13,16  
      Nedog Zoran 5000m 17:50,40  
      Nedog Zoran 800m 02:14,10  
      Kovač Miha, Brlek Aljaž, Viher Žan, Bezjak Jan 4x100m 43,06  
      Bedrač Maja 100m ovire 14,16  
      Domjan Doroteja Troskok 9,77  
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 54,33  
      Drevenšek Mark 800m 02:07,85  
      Čeh Kristijan Disk 52  
      Prelog Robert 2000m zapreke DNF  
      Jeza Matej 3000m DNS  
      Pavlovič Grega, Drevenšek Mark, Viher Žan, Brlek Aljaž 4x400m 03:32,57  
      Bedrač Maja Daljina 6,23  
      Serdinšek Sara Kopje 30,4  
      Člani Skupaj 12943 6
      Članice Skupaj 3241 9
             
24.5.2017 Miting v metih Celje Korpič Lesjak Jurček Kladivo 61,6 1
      Prstec Miki Krogla 13,32 1
      Sluga Marko Krogla 10,04 4
             
27.5.2017 17. mednarodni atletski miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva Slovenska Bistrica Domjan Veronika Disk 55,74 2
      Domjan Doroteja Troskok 10,08 10
             
28.5.2017 Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke Ljubljana Korpič Lesjak Jurček Kladivo 60,43  
      Korpič Lesjak Jurček Krogla 13,86  
      Viher Žan 110m ovire 14,75  
      Viher Žan Daljina NM  
      Čeh Kristijan Krogla 16,26  
      Čeh Kristijan Disk 55,72  
      Vozlič Blaž 1500m 04:29,5  
      Bedrač Maja Daljina 6,01  
      Starejši mladinci Skupaj 4242 7
      Starejše mladinke Skupaj 989 23
JUNIJ            
4.6.2017 Miting Dinamo - Zrinjevac 2017 Zagreb Domjan Veronika Disk 57,41 2
             
7.6.2017 Posamično prvenstvo Slovenije za osnovne šole Žalec Šeruga Sara 60m 8,51  
      Šeruga Sara 60m 8,51 3
      Volgemut Denis Krogla 11,88 12
      Smiljan Alen, Ivančič Dario, Volgemut Denis, Lukežič Matic 4x100m 48,13 10
             
7.6.2017 8. International athletic meeting Zenica 2017 Zenica Domjan Veronika Disk 52,7 2
             
9.6.2017 ATG Werfer Meeting Graz Prstec Miki Disk 40,62 1
      Prstec Miki Krogla 12,75 2
      Sluga Marko Disk 21,12 1
      Sluga Marko Krogla 9,77 1
             
10.6.2017 23. mednarodni atletski miting mladih Kranj 2017 - memorial Vučko Kranj Vinko David 100m 12,7 9
      Vinko David 300m 40,61 10
      Volgemut Denis Krogla 11,94 1
      Volgemut Denis Vortex 59,91 2
      Plajnšek Lana 100m 14,8 31
      Plajnšek Lana 300m 49,66 30
      Stanovnik Gaja Elena 100m 14,14 17
      Stanovnik Gaja Elena 300m 45,01 10
      Krajnc Nuša 100m 15 33
      Cafuta Melani 100m 14,22 22
      Cafuta Melani 300m 46,57 24
      Šeruga Sara Daljina 4,4 7
      Šeruga Sara 60m 8,66 9
      Ripak Ela Daljina   DNS
      Ripak Ela 60m   DNS
      Ritlop Žan 60m 8,78 1
      Ritlop Žan Daljina 4,64 1
      Merc Marcel 60m 8,8 2
      Merc Marcel Daljina 4,3 6
      Stanovnik Enej Daljina 3,6 17
      Stanovnik Enej 200m 32,78 16
      Klasinc Pia 60m 9,51 13
      Klasinc Pia 200m 31,64 11
      Kostanjevec Maja 60m 9,07 6
      Kostanjevec Maja 200m 30,91 7
             
11.6.2017 5. mednarodni miting v metih Maribor Čeh Kristijan Disk 57,52 1
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 61,5 1
      Kopše Sanja Kladivo 29,08 1
             
14.6.2017 MAM Maribor 2017 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m Maribor Viher Žan Daljina 6,36 7
      Pavlovič Grega 100m 10,93 6
      Brlek Aljaž 100m 11,29 12
      Jeza Matej 1500m 04:17,1 12
      Nedog Zoran 1500m 04:33,6 17
      Bedrač Maja 100m   DNS
      Domjan Doroteja Troskok 10,07 8
             
17.6.2017 Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 Maribor Šeruga Sara Daljina 4,62  
      Šeruga Sara 200m 28,98  
      Petrovič Andraž Vortex 29,27  
      Petrovič Andraž 60m 9,27  
      Štumberger Jan 60m 9,65  
      Štumberger Jan Višina 1,25  
      Merc Marcel 60m 8,84  
      Merc Marcel Višina 1,15  
      Pionirke U14 Skupaj 1240 16
      Pionirji U12 Skupaj 1194 9
             
17.6.2017 Kvalifikacije APS za člane in članice Nova Gorica Brlek Aljaž 110m ovire 15,55 3
      Nedog Zoran 1500m 04:26,96 13
      Viher Žan Daljina 6,53 9
      Drevenšek Mark 400m 51,28 9
      Jeza Matej 5000m 16:32,61 3
      Jeza Matej 3000m   DNF
      Bedrač Maja Daljina 6,18 1
      Domjan Veronika Krogla 12,74 1
      Domjan Veronika Disk 55,59 1
             
17.6.2017 Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za starije juniore i juniorke Varaždin Čeh Kristijan Disk 54,84 1
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 61,29 2
             
20.6.2017 22. mednarodni atletski miting / EA Classic Velenje Brlek Aljaž 110m ovire 15,13 2
      Bedrač Maja Daljina 6,32 3
      Domjan Veronika Disk 57,65 2
             
20.6.2017 Otroška atletika Velenje AK Ptuj Skupaj 27 3
             
23.6.2017 14. ormoški nočni ulični tek Ormož Lukman Žunec Tonček 4800m 17:11,2 12
      Vozlič Blaž 1100m 02:57,4 1
             
24.6.2017 Prvenstvo Slovenije za veterane Celje Kozel Boštjan 100m 12,74 1
      Kozel Boštjan Krogla 9,69 1
      Kozel Boštjan Disk 32,19 1
      Kozel Boštjan Kladivo 30,4 1
      Majcen Peter 100m 15,91 2
      Majcen Peter 200m 32,5 1
      Majcen Peter 400m 01:16,50 1
      Majcen Peter 800m 02:59,32 1
      Majcen Peter 1500m 06:16,50 1
      Majcen Peter 5000m 25:24,32 2
      Rojs Andreja 200m 41,86 3
      Rojs Andreja Daljina 2,71 1
      Rojs Andreja Krogla 4,59 2
      Rojs Andreja Disk 13,59 2
      Prstec Miki Višina 02:24,00 2
      Prstec Miki Daljina 4,32 1
      Prstec Miki Krogla 13,67 1
      Prstec Miki Disk 39,08 1
      Prstec Miki Krogla 37,05 1
      Velikonja Aleš Krogla 7,74 2
      Velikonja Aleš Disk 29,01 2
      Velikonja Aleš Kladivo 23,66 2
      Koren Dušan Krogla 10,46 2
      Koren Dušan Disk 31,99 2
      Koren Dušan Kladivo 31,8 2
      Klarič Ivan Krogla 8,36 4
      Klarič Ivan Disk 23,71 4
      Klarič Ivan Kladivo 20,19 4
             
24.6.2017 7. evropsko ekipno prvenstvo - 2. liga Tel Aviv Domjan Veronika Krogla 13,33 10
      Domjan Veronika Disk 51,22 5
             
25.6.2017 Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Maribor Smiljan Alen 100m ovire 17,17  
      Rimele Vasja 100m 12,56  
      Vozlič Blaž 1000m 02:49,9  
      Šeruga Sara 100m 13,68  
      Šeruga Sara 300m 45,92  
      Pionirji U16 Skupaj 1968 13
      Pionirke U16 Skupaj 1280 19
             
28.6.2017 12. memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana Ljubljana Pavlovič Grega 100m 10,94  
      Pavlovič Grega 100m DNS 8
      Bedrač Maja 100m 12,36  
      Bedrač Maja 100m DNS 6
      Bedrač Maja Daljina 6,13 1
      Domjan Doroteja Troskok 9,82 4
      Serdinšek Sara Krogla 11,36 2
      Serdinšek Sara Kopje 33,73 8
      Viher Žan 110m ovire 14,78 4
JULIJ            
1.7.2017 Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke Slovenj Gradec Zelenjak Filip 100m 12,89 29
      Vozlič Blaž 1500m 04:36,69 6
      Vozlič Blaž 800m 02:10,59 13
      Lukman Žunec Tonček 1500m 04:43,60 8
      Lukman Žunec Tonček 3000m 09:53,02 4
      Štumberger Aleksander Daljina 4,67 8
      Štumberger Aleksander Troskok 9,7 6
      Serdinšek Sara Kopje 29,47 8
      Serdinšek Sara Krogla 10,89 8
             
1.7.2017 Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice Slovenj Gradec Nahberger Boštjan Kopje 46,03 5
      Čeh Kristijan Krogla 14,62 2
      Čeh Kristijan Disk 50,28 2
      Viher Žan Daljina 4,74 6
      Viher Žan 200m 23,06  
      Brlek Aljaž 110m ovire 15,93 1
      Brlek Aljaž 200m 22,65  
      Drevenšek Mark 400m   DNF
      Viher Žan, Brlek Aljaž, Bezjak Jan, Pavlovič Grega 4x100m 42,35 1
      Domjan Doroteja Troskok 9,64 3
      Bedrač Maja 100m ovire 14,39 1
      Bedrač Maja Daljina 6,15 2
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 54,1 1
      Pavlovič Grega 200m 22,22  
      Pavlovič Grega 200m DNS 5
      Bezjak Jan 200m 23,48  
      Bezjak Jan 200m DNS 5
             
1.7.2017 Odprto prvanstvo Hrvaške za veterane Čakovec Miki Prstec Krogla 13,42 1
      Miki Prstec Gira 16,26 1
      Miki Prstec Disk 38,56 1
      Miki Prstec Kladivo 37,43 1
      Dušan Koren Krogla 11,38 2
      Dušan Koren Gira 14,04 2
      Dušan Koren Kopje 40,34 1
      Dušan Koren Kladivo 32,68 2
      Ivan Klarič Krogla 8 2
      Ivan Klarič Gira 7,86 1
      Ivan Klarič Disk 22,13 4
      Ivan Klarič Kopje 23,23 1
      Marko Sluga Krogla 9,78 1
      Marko Sluga Gira 11,4 1
      Marko Sluga Višina 1,2 1
      Marko Sluga Kopje 26,95 1
      Aleš Velikonja Disk 27,35 4
      Aleš Velikonja Kopje 22,9 2
      Aleš Velikonja Kladivo 30,69 2
             
6.7.2017 Četveroboj reprezentanc mladincev in mladink Trnava Pavlovič Grega 200m 22,01 3
      Pavlovič Grega 4x100m 42,38 3
      Viher Žan 110m ovire 14,81 6
      Čeh Kristijan Krogla 16,25 6
      Čeh Kristijan Disk 55,79 3
      Korpič Lesjak Jurček Disk 43,77 8
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 64,54 3
      Nahberger Boštjan Kopje 46,26 7
      Bedrač Maja Daljina 6,11 1
      Slovenija Men Skupaj 114,5 4
      Slovenija Women Skupaj 110 4
      Slovenija Skupaj 224,5 4
             
8.7.2017 Prvenstvo Slovenija za starejše mladince in mladinke Ptuj Nahberger Boštjan Kopje 49,3 1
      Čeh Kristijan Krogla 16,96 1
      Čeh Kristijan Kladivo 39,37 3
      Čeh Kristijan Disk 59,26 1
      Korpič Lesjak Jurček Krogla 13,55 2
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 62,03 1
      Korpič Lesjak Jurček Disk 44,3 2
      Zelenjak Filip 100m 12,64 29
      Zelenjak Filip 200m 25,69 24
      Viher Žan Daljina 7,17 3
      Viher Žan 110m ovire 14,4 1
      Kovač Miha Daljina 5,87 10
      Kovač Miha, Viher Žan, Nahberger Boštjan, Pavlovič Grega 4x100m 43,64 2
      Lukman Žunec Tonček 5000m 19:00,4 3
      Bombek Živa Hoja 5000m 35:33,6 3
      Bedrač Maja 100m ovire 14,06 1
      Bedrač Maja Daljina 6,25 1
      Pavlovič Grega 200m 22,23  
      Pavlovič Grega 200m DNS 6
      Vozlič Blaž 800m 02:03,7 9
      Serdinšek Sara Kopje 32,85 4
      Serdinšek Sara Krogla 9,7 5
             
13.7.2017 11. evropsko prvenstvo za mlajše člane in članice Bydgoszcz (POL) Domjan Veronika Disk 54,59  
      Domjan Veronika Disk 58,48 3
             
19.7.2017 28. mednarodni atletski miting Novo mesto 2017 Novo mesto Domjan Veronika Disk 55,5 1
             
20.7.2017 24. evropsko prvenstvo za starejše mladince in mladinke Grosseto Viher Žan 110m ovire 14,76 34
      Čeh Kristijan Disk NM 10
      Bedrač Maja Daljina 6,32  
      Bedrač Maja Daljina 6,26 6
             
22.7.2017 Masters Geburtstagsmeeting Leibnitz Aleksander Lorenčič 60m 7,71 1
      Miki Prstec Krogla 14,22 1
      Miki Prstec Disk 41,23 1
             
22.7.2017 Prvenstvo Slovenije za člane in članice Celje Nedog Zoran 1500m 04:27,8 10
      Nedog Zoran Krogla 12:00,0 10
      Nedog Zoran 800m 02:12,6 11
      Brlek Aljaž 110m ovire 15,47 1
      Brlek Aljaž Krogla 8,43 8
      Dokl Dejan Krogla 13,16 4
      Korpič Lesjak Jurček Krogla 10,25 6
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 55,05 2
      Jeza Matej Krogla 6,4 9
      Jeza Matej 5000m 16:38,69 4
      Jeza Matej 3000m 09:21,93 5
      Domjan Doroteja Troskok 9,91 5
      Domjan Veronika Disk 55,95 1
      Domjan Veronika Krogla 13,96 1
             
27.7.2017 20. evropsko prvenstvo za veterane Aarhus (DEN) Sluga Marko Višina 1,14 4
      Sluga Marko Krogla 9,93 4
      Sluga Marko Kladivo 27,75 10
      Sluga Marko Kopje 25,21 5
      Miki Prstec Daljina 4,55 11
      Miki Prstec Krogla 14,04 5
      Miki Prstec Kladivo 38,16  
      Miki Prstec Krogla 13,68  
      Miki Prstec Disk 38,96  
      Miki Prstec Kopje 33,84  
      Miki Prstec Gira 14,78  
      Miki Prstec Skupaj 3600 5
      Klarič Ivan Krogla 8,3 8
      Klarič Ivan Disk 20,93 11
      Klarič Ivan Gira 10,15 6
      Klarič Ivan Kladivo 20,39 8
      Klarič Ivan Kopje 20,94 9
      Klarič Ivan Kladivo 19,65  
      Klarič Ivan Krogla 7,86  
      Klarič Ivan Disk 21,05  
      Klarič Ivan Kopje 16,77  
      Klarič Ivan Gira 8,29  
      Klarič Ivan Skupaj 2188 8
AVGUST            
26.8.2017 Šesteroboj veteranskih reprezentanc Ptuj Miki Prstec Krogla 14,1 2
      Sluga Marko Krogla 10,42 8
      Koren Dušan Kopje 41,58 4
             
26.8.2017 Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke Maribor Čeh Kristijan Krogla 16,66 1
      Čeh Kristijan Disk 56,4 1
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 58,48 1
      Starejši mladinci Skupaj 36 7
             
29.8.2017 67. memorial Boris Hanžeković Zagreb Domjan Veronika Disk 54,58 7
SEPTEMBER            
2.9.2017 Offene steirische Mastersmeisterschaften Leibnitz Skok Bojan 200m 28,78 4
      Skok Bojan Višina 1,42 2
      Skok Bojan Krogla 8,39 4
      Skok Bojan Disk 23,55 4
      Bezjak Aleš 400m 65,24 1
      Bezjak Aleš 1500m 05:18,9 3
      Bezjak Aleš 5000m 20:54,4 2
      Bezjak Aleš Kopje 37,57 2
      Kozel Boštjan Krogla 9,98 3
      Kozel Boštjan Disk 28,98 3
      Kozel Boštjan Kladivo 28,94 1
      Kozel Boštjan Kopje 36,37 3
      Velikonja Aleš Višina 1,3 3
      Velikonja Aleš Disk 27,7 3
      Velikonja Aleš Kladivo 30,22 1
      Velikonja Aleš Kopje 20,62 4
      Miki Prstec Krogla 13,52 1
      Miki Prstec Disk 41,22 1
      Miki Prstec Kladivo 42,11 1
      Koren Dušan Krogla 10,85 2
      Koren Dušan Disk 30,3 2
      Koren Dušan Kladivo 35,52 2
      Koren Dušan Kopje 39,57 1
      Černjak Vesna 100m 16,35 1
      Černjak Vesna 5000m 24:47,1 1
      Černjak Vesna Daljina 3,23 1
      Černjak Vesna Krogla 6,15 1
      Rojs Andreja 100m 18,99 1
      Rojs Andreja Kladivo 15,46 1
             
9.9.2017 Atletski pokal Slovenije za člane in članice Nova Gorica Domjan Veronika Disk 54,66 1
      Članice Skupaj 12 13
             
9.9.2017 Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Velenje Smiljan Alen 100m ovire 15,05 5
      Smiljan Alen 100m ovire   DNF
      Smiljan Alen 100m 12,29 10
      Vozlič Blaž 1000m 02:50,05 8
      Vozlič Blaž 3000m 10:26,75 8
      Vrtič Jan Fiori 1000m 03:26,54 24
      Planinšek Sara Kladivo 32,19 5
      Stanovnik Gaja Elena 300m 46,52 35
      Stanovnik Gaja Elena 300m ovire 53,26 13
      Šeruga Sara Daljina 4,52 24
      Šeruga Sara 100m 13,69 17
      Cafuta Melani 1000m 03:52,36 26
      Cafuta Melani 100m 14,6 59
      Cafuta Melani, Stanovnik Gaja Elena, Vihar Sara, Šeruga Sara 4x100m 56,4 16
      Rimele Vasja 100m 12,81 24
             
16.9.2017 Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 Novo mesto Šeruga Sara 200m 28,18 9
      Šeruga Sara Daljina 4,53 12
      Šeruga Sara 60m 8,49  
      Šeruga Sara 60m 8,5 5
      Rajher Andraž Vortex 37,71 8
      Rajher Andraž 60m 10,21 26
      Merc Marcel 60m 9,01  
      Merc Marcel 60m 9,02 6
      Merc Marcel Daljina 4,25 11
      Ritlop Žan 60m 8,59  
      Ritlop Žan 60m 8,53 2
      Ritlop Žan Daljina 4,74 2
      Pučko Taja Daljina 4,13 9
      Pučko Taja 60m 9,44  
      Pučko Taja 60m 9,43 11
      Sluga Zoja Daljina 4,12 10
      Sluga Zoja 60m 9,61  
      Kostanjevec Maja 200m 30,84 8
      Muršec Veronika Vera 200m   DNS
             
22.9.2017 27. balkansko prvenstvo za veterane Stara Zagora Velikonja Aleš Višina 1,28 4
      Velikonja Aleš Disk   DNS
      Velikonja Aleš Kladivo 25,36 6
      Velikonja Aleš Kopje   DNS
      Sluga Marko Daljina 2,39 3
      Sluga Marko Višina 1,13 2
      Sluga Marko Krogla 9,96 2
      Sluga Marko Kopje 26,47 1
      Kozel Boštjan Krogla 10,58 2
      Kozel Boštjan Disk 32,26 2
      Kozel Boštjan Kladivo 32,2 1
      Kozel Boštjan Kopje 34,53 4
      Koren Dušan Višina 1,28 5
      Koren Dušan Disk 30,9 5
      Koren Dušan Kladivo 35,65 2
      Koren Dušan Kopje 39,36 1
      Miki Prstec Daljina   DNS
      Miki Prstec Krogla 12,94 1
      Miki Prstec Disk 39,49 1
      Miki Prstec Kladivo 34,09 3
      Miki Prstec 4x100m 53,35 1
             
30.9.2017 Mednarodni atletski miting Bled Zvezde prihodnosti 2017 Bled Sluga Zoja 60m 9,46 3
      Sluga Zoja Daljina 4,27 2
OKTOBER            
1.10.2017 Tek miru ob dnevu OZN Slovenj Gradec Lukman Žunec Tonček 10km 0:40:17 22
             
7.10.2017 Atletski pokal Slovenije v mnogobojih Nova Gorica Bedrač Maja 100m ovire 14,61  
      Bedrač Maja Višina 1,62  
      Bedrač Maja Krogla 11,01  
      Bedrač Maja 200m 25,73  
      Bedrač Maja Daljina 5,77  
      Bedrač Maja Kopje 38,42  
      Bedrač Maja 800m 02:51,03  
      Bedrač Maja Skupaj 4940 1
      Serdinšek Sara 100m ovire 17,42  
      Serdinšek Sara Višina 1,28  
      Serdinšek Sara Krogla 10,98  
      Serdinšek Sara 200m 29,41  
      Serdinšek Sara Daljina 4,53  
      Serdinšek Sara Kopje 35,06  
      Serdinšek Sara 800m 03:07,5  
      Serdinšek Sara Skupaj 3364 6
      Šeruga Sara 60m 8,61  
      Šeruga Sara Vortex 29,91  
      Šeruga Sara Daljina 4,53  
      Šeruga Sara 600m 01:54,2  
      Šeruga Sara Skupaj 2243 5
      Merc Marcel 60m 9,36  
      Merc Marcel Daljina 4,18  
      Merc Marcel Vortex 34,94  
      Merc Marcel 300m 48,38  
      Merc Marcel Skupaj 1636 3
      Kostanjevec Maja 60m 9,21  
      Kostanjevec Maja Vortex 28,39  
      Kostanjevec Maja Daljina 3,68  
      Kostanjevec Maja 300m 48,53  
      Kostanjevec Maja Skupaj 1907 4
      Sluga Zoja 60m 9,5  
      Sluga Zoja Vortex 27,09  
      Sluga Zoja Daljina 4,23  
      Sluga Zoja 300m 51,91  
      Sluga Zoja Skupaj 1807 7
      Pavlovič Grega 100m 11,25  
      Pavlovič Grega Daljina 5,54  
      Pavlovič Grega Krogla 9,31  
      Pavlovič Grega Višina 1,72  
      Pavlovič Grega 400m 52,23  
      Pavlovič Grega 110m ovire 18,9  
      Pavlovič Grega Disk 24,48  
      Pavlovič Grega Palica 1,9  
      Pavlovič Grega Kopje 29,69  
      Pavlovič Grega 1500m 04:51,66  
      Pavlovič Grega Skupaj 4838 4
      Viher Žan 100m 11,54  
      Viher Žan Daljina 6,37  
      Viher Žan Krogla 10,75  
      Viher Žan Višina 1,81  
      Viher Žan 400m 53,43  
      Viher Žan 110m ovire 15,18  
      Viher Žan Disk 26,37  
      Viher Žan Palica 2,3  
      Viher Žan Kopje 37,98  
      Viher Žan 1500m 05:14,01  
      Viher Žan Skupaj 5558 1
      Članice Skupaj 12 1
      Mlajše mladinke Skupaj 7 6
      Pionirke U14 Skupaj 6 7
      Pionirji U12 Skupaj 8 5
      Pionirke U12 Skupaj 9 4
      Starejši mladinci Skupaj 12 1
      Vseekipno moški Skupaj 20 5
      Vseekipno ženske Skupaj 34 3
             
29.10.2017 Prvenstvo Slovenije v maratonu / 22. ljubljanski maraton Ljubljana Prelog Robert Polmaraton 1:24:58 106
             
29.10.2017 Prvenstvo Slovenije v maratonu za veterane Ljubljana Prelog Robert Polmaraton 1:24:58 16