Smo razvojno naravnan klub, katerega vodilo

je doseganje vrhunskih rezultatov z domačim znanjem

cestno-podjetje.pngdem.pnghenkel.pngptuj.pngradioptuj.pngtemis.pngtermeptuj.pngvamotel.pngvarsi.pngvect.png

Sezona 2016

 

Datum Vrsta tekmovanja Kraj Atlet/Atletinja Disciplina Rezultat Mesto
JANUAR            
9.1.2016 Miting v dvorani za veterane Ljubljana Prstec Miki Krogla M55 (6kg) 12,38 1
      Koren Dušan Krogla M60 (5kg) 10,38 1
      Sluga Marko Višina 122 1
      Sluga Marko Krogla M80 (3kg) 11,09 1
             
16.1.2016 Mednarodni miting v dvorani Ljubljana Brlek Aljaž 60 m ovire (106,7) 8,85 4
      Viher Žan 60 m ovire (13,5/91,4/8,9) 8,6 2
      Bedrač Maja 60 m ovire (13,0/76,2/8,25) 8,52 1
             
16.1.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U14 Ljubljana Ladič Tia 60 m ovire (12,00/76,2/7,00) 11,63 10
      Ladič Tia 60 m ovire (12,00/76,2/7,00) 12,74 10
      Ladič Tia 60 m 9,41 61
      Krajnc Nuša 60 m ovire (12,00/76,2/7,00) 12,61 12
      Krajnc Nuša 60 m ovire (12,00/76,2/7,00) 12,16 9
      Krajnc Nuša 60 m 9,4 60
             
23.1.2016 Otvoreno prvenstvo zagreba u dvorani za seniore i seniorke Zagreb Bezjak Jan 60 m 7,4 21
      Pavlovič Grega 60 m 7,04 5
      Pavlovič Grega 60 m 7,04 4
      Viher Žan Daljina 6,34 11
      Kovač Miha Daljina 6 15
      Bedrač Maja Daljina 6,21 2
             
23.1.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 Celje Smiljan Alen 60 m ovire (13,0/84/8,50) 11,25 9
      Smiljan Alen 60 m 8,67 36
      Volgemut Denis 60 m 8,64 34
      Ladič Tia 60 m ovire (12,00/76,2/7,50) 11,86 10
      Ladič Tia 60 m ovire (12,00/76,2/7,50) 11,61 10
      Ladič Tia Daljina 3,67 32
      Visenjak Nika 60 m 9,82 93
      Visenjak Nika Daljina 3,67 31
      Serdinšek Sara Daljina 4,84 9
             
24.1.2016 Miting v dvorani Slovenska Bistrica Serdinšek Sara 60 m 8,48 10
      Serdinšek Sara 60 m   NN
      Domjan Doroteja 60 m 8,44 9
      Domjan Doroteja 60 m 8,38 9
      Bedrač Maja 60 m 7,91 1
      Bedrač Maja 60 m 7,86 2
      Serdinšek Sara 60 m 8,48 1
             
24.1.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12 Slovenska Bistrica Pečar Anej 60 m 10,13 32
      Pečar Anej Daljina 3,21 32
      Štumberger Jan 60 m 10,81 39
      Štumberger Jan Daljina 3,23 31
      Rajher Andraž 60 m 10,76 38
      Rajher Andraž Daljina 3,13 38
      Srečkovič Tedej 60 m 10,08 30
      Srečkovič Tedej Daljina 3,73 11
      Hliš Tilen 60 m 10,38 35
      Hliš Tilen Daljina 3,18 35
      Hliš Matic 60 m 10,88 40
      Hliš Matic Daljina 2,75 41
      Ritlop Žan 60 m 8,99 1
      Ritlop Žan 60 m 8,71 1
      Ritlop Žan Daljina 4,04 5
      Petrovič Solina Jaka 60 m 9,59 20
      Petrovič Solina Jaka Daljina 3,49 21
      Kostanjevec Maja 60 m 10,1 43
      Kostanjevec Maja Daljina 3,53 24
      Ripak Ela 60 m 10,37 52
      Ripak Ela Daljina 3,64 18
      Muršec Rosalia Lia 60 m 10,94 58
      Muršec Rosalia Lia Daljina 3,09 47
             
30.1.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke Ljubljana Viher Žan 60 m ovire (13,5/91,4/8,9)   DIS
      Viher Žan Daljina 6,73 1
      Bedrač Maja 60 m ovire (13,0/76,2/8,25) 8,54 2
      Bedrač Maja 60 m ovire (13,0/76,2/8,25) 8,47 2
      Bedrač Maja Daljina 6,16 1
      Ferš Dona 60 m   NN
      Ferš Dona Daljina   NN
      Serdinšek Sara 60 m 8,57 33
      Serdinšek Sara Daljina 4,72 8
             
31.1.2016 STLV Indoor TWO + ST-MS Masters Schielleiten Klarič Ivo Krogla M75 (4kg) 9,12 7
      Sluga Marko Krogla M80 (3kg) 11,32 1
      Velikonja Aleš Krogla M75 (6kg) 9,14 10
      Prstec Miki Krogla M75 (5kg) 13,66 1
      Prstec Miki Krogla M75 (6kg) 12,52 2
      Koren Dušan Krogla M75 (5kg) 11,24 6
             
31.1.2016 Miting v dvorani Linz Brlek Aljaž 60 m 7,17 1
      Brlek Aljaž 200 m 22,94 2
      Bedrač Maja 200 m 25,15 1
      Bezjak Jan 200 m 23,33 5
             
31.1.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani v krožnih tekih za članski in mladinski kategoriji Linz Domjan Doroteja 400 m 59,36 5
      Pavlovič Grega 400 m 50,13 1
      Viher Žan 400 m 52,43 10
      Bezjak Jan 400 m 52,52 11
      Nahberger Boštjan 400 m 54,63 19
      Petek Katja 800 m 02:33,60 9
      Jeza Matej 3000 m 09:01,74  
FEBRUAR            
3.2.2016 Duatlon Ljubljana Sluga Marko Višina 1,17  
      Sluga Marko Krogla 11,04  
      Sluga Marko Skupaj 2120 točk 1
             
6.2.2016 Miting v dvorani Ljubljana Brlek Aljaž 60 m ovire (106,7) 8,99 5
             
6.2.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke Ljubljana Bezjak Jan 60 m 7,32 10
      Bezjak Jan 60 m 7,32 10
      Pavlovič Grega 60 m 7,17 5
      Pavlovič Grega 60 m 7,06 3
      Viher Žan 60 m 7,42 17
      Viher Žan Daljina 6,65 4
      Nahberger Boštjan Daljina 5,97 8
      Lazarevič Manja 60 m ovire (13,0/84/8,50)   ODS
      Bedrač Maja 60 m ovire (13,0/84/8,50)   NN
      Bedrač Maja Daljina   NN
             
7.2.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14 Ljubljana Arklinič Ines 60 m 9,47 50
      Arklinič Ines Daljina 3,61 61
      Arklinič Ines težka žoga (2kg) 6,52 58
      Arklinič Ines 600 m 02:12,6 44
      Arklinič Ines Skupaj 1496 točk 59
      Dokl Manja 60 m 9,87 67
      Dokl Manja Daljina 3,73 56
      Dokl Manja težka žoga (2kg) 7,86 31
      Dokl Manja 600 m 02:13,7 49
      Dokl Manja Skupaj 1509 točk 58
      Štolekar Ana 60 m 10,01 75
      Štolekar Ana Daljina 3,75 55
      Štolekar Ana težka žoga (2kg) 6,35 65
      Štolekar Ana 600 m 02:14,5 54
      Štolekar Ana Skupaj 1384 točk 66
      OŠ Ljudski vrt, Ptuj Skupaj pionirke 3005 točk 25
      OŠ Ljudski vrt, Ptuj Skupaj Vseekipno 3005 točk 13
             
13.2.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani v suvanju krogle za vse kategorije Slovenska Bistrica Čeh Kristjan Krogla (5 kg) 16,22 1
      Korpič Lesjak Jurček Krogla (5 kg) 14,83 3
      Domjan Veronika Krogla (5 kg) 13,74 1
      Hentak Melani Krogla (5 kg) 8,94 5
             
14.2.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U12 Slovenska Bistrica Ritlop Žan 60 m 8,81 1
      Ritlop Žan težka žoga (2kg) 6,95 16
      Ritlop Žan Daljina 4,05 7
      Ritlop Žan 300 m 57,31 21
      Ritlop Žan Skupaj 1441 točk 7
      Srečkovič Tadej 60 m 9,79 25
      Srečkovič Tadej težka žoga (2kg) 6,93 17
      Srečkovič Tadej Daljina 3,41 25
      Srečkovič Tadej 300 m 57,62 22
      Srečkovič Tadej Skupaj 1141 točk 23
      Petrovič Solina Jaka 60 m 9,81 26
      Petrovič Solina Jaka težka žoga (2kg) 7,07 13
      Petrovič Solina Jaka Daljina 3,07 42
      Petrovič Solina Jaka 300 m 56,83 18
      Petrovič Solina Jaka Skupaj 1109 točk 26
      Rajher Andraž 60 m 10,74 45
      Rajher Andraž težka žoga (2kg) 6,18 31
      Rajher Andraž Daljina 3,18 35
      Rajher Andraž 300 m 01:05,4 47
      Rajher Andraž Skupaj 802 točk 42
      Kampuš Ivana 60 m 9,48 9
      Kampuš Ivana Daljina 3,13 46
      Kampuš Ivana težka žoga (2kg) 4,9 60
      Kampuš Ivana 300 m 56,1 12
      Kampuš Ivana Skupaj 1317 točk 24
      Kostanjevec Maja 60 m 9,76 28
      Kostanjevec Maja Daljina 3,06 54
      Kostanjevec Maja težka žoga (2kg) 6,00 25
      Kostanjevec Maja 300 m 01:00,7 44
      Kostanjevec Maja Skupaj 1201 točk 37
      Ripak Ela 60 m 10,00 39
      Ripak Ela Daljina 3,55 23
      Ripak Ela težka žoga (2kg) 4,84 62
      Ripak Ela 300 m 59,71 36
      Ripak Ela Skupaj 1200 točk 38
             
20.2.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice Celje Brlek Aljaž 60 m ovire (106,7) 9,05 7
      Brlek Aljaž 60 m ovire (106,7) DIS 6
      Brlek Aljaž 60 m 7,3 26
      Pavlovič Grega 60 m 7,12 13
      Viher Žan Daljina 6,4 8
      Lazarevič Manja 60 m ovire (13,0/84/8,50) 10,53 6
      Lazarevič Manja 60 m ovire (13,0/84/8,50) DIS 5
      Bedrač Maja Daljina 6,04 3
             
27.2.2016 Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za članski in mlajše mladinski kategoriji Ptuj Čeh Kristjan Disk (1,5 kg) 54,85 1
      Čeh Kristjan Kladivo (5 kg) 34,88 2
      Korpič Lesjak Jurček Disk (1,5 kg) 50,49 2
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo (5 kg) 64,95 1
      Serdinšek Sara Kopje (500 g) 34,32 2
      Domjan Veronika Disk (1 kg) 59,51 1
      Nahberger Boštjan Kopje (800 g) 43,95 5
      Brlek Aljaž Kopje (800 g) 39,97 6
      Žgavc Tjaša Kladivo (4 kg) 42,22 4
             
27.2.2016 Prvenstvo Slovenije v dvorani za veterane in veteranke Celje Prstec Miki Krogla M35-M64 12,5 1
      Koren Dušan Krogla M35-M64 10,65 2
      Koren Dušan Višina 1,36 6
      Velikonja Aleš Krogla M35-M64 8,26 6
      Velikonja Aleš Višina 1,3 7
      Klarič Ivo Krogla M65-M100 8,76 9
      Sluga Marko 60 m ovire 14,28 5
      Sluga Marko Krogla 10,73 2
      Sluga Marko Višina 1,21 10
MAREC            
6.3.2016 Zimsko prvenstvo Hrvaške v metih Split Domjan Veronika Disk (1 kg) 59,11 2
             
12.3.2016 Balkansko prvenstvo v dvorani za veterane Bukarešta Koren Dušan Disk (1 kg) 29,99 3
      Koren Dušan Kopje (600 g) 38,53 1
      Koren Dušan Kladivo (5 kg) 33,42 1
      Prstec Miki Krogla (6 kg)   DNF
      Prstec Miki Kladivo (6 kg) 33,42 1
      Sluga Marko 60 m ovire (12,00/0,686/7,00) 14,3 1
      Sluga Marko Višina 1,05 1
      Sluga Marko Krogla (3 kg) 10,26 2
      Sluga Marko Kopje (400 g) 26,55 1
             
12.3.2016 Evropski zimski pokal v metih Arad (ROU) Domjan Veronika Disk U23 54,04 1
             
19.3.2016 Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za starejše mladinski in pionirski kategoriji Domžale Korpič Lesjak Jurček Kladivo (6 kg) 56,46 1
      Žgavc Tjaša Kladivo (4 kg) 42,54 2
      Čeh Kristjan Disk (1,75 kg) 46,65 1
             
19.3.2016 Zimsko prvenstvo Slovenije v dolgih metih za veterane Ljubljana Koren Dušan Kopje (600 g) 37,76 1
      Koren Dušan Kladivo (5 kg) 33,88 1
      Koren Dušan Gira (9,08 kg) 13,26 1
      Klarič Ivo Kopje (500 g) 22,6 1
      Klarič Ivo Disk (1 kg) 23,86 2
      Prstec Miki Disk (1,5 kg) 33,03 1
      Prstec Miki Kladivo (6 kg) 33,97 1
      Prstec Miki Gira (11,34 kg) 13,28 1
      Sluga Marko Kopje (400g) 29,34 1
      Sluga Marko Kladivo (3 kg) 28,52 1
      Sluga Marko Gira (5,45 kg) 12,34 1
             
29.3.2016 11. Evropsko prvenstvo v dvorani za veterane Ancona Sluga Marko 60 m ovire (12,00/0,686/7,00) 14,73 4
      Sluga Marko Višina 1,12 4
      Sluga Marko Krogla (3 kg) 10,48 3
      Sluga Marko Kopje (400 g) 29,37 3
      Sluga Marko 60 m ovire (12,00/0,686/7,00) 14,97  
      Sluga Marko Daljina 2,59  
      Sluga Marko Krogla (3 kg) 11,36  
      Sluga Marko Višina 1,12  
      Sluga Marko 1000 m   DNF
      Sluga Marko Skupaj 2569 točk 2
APRIL            
9.4.2016 Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih Postojna Jeza Matej 10000 m 32:29,9 3
             
16.4.2016 Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Ravne na Koroškem Serdinšek Sara Daljina 4,65 6
        Kopje (400 g) 30,91 4
      Atletski klub Ptuj pionirke Skupaj 1210 točk 19
             
17.4.2016 14. Bistriški tek Slovenska Bistrica Nedog Zoran 9,2 km 36:12,1 5
      Koser Milan 9,2 km 36:56,0 6
      Lukman Žunec Tonček 9,2 km 37:50,9 9
             
20.4.2016 Miting za veterane Ljubljana Sluga Marko Kopje 30,31 1
      Sluga Marko Disk 24,57 4
             
23.4.2016 12. Werfermeeting Neuhofen / Krems  Prstec Miki Krogla (5 kg) 12,92 1
      Prstec Miki Disk (1 kg) 38,3 2
      Prstec Miki Kladivo (5 kg) 35,56 1
      Prstec Miki Kopje (600 g) 32,39 3
      Koren Dušan Krogla (5 kg) 11,11 3
      Koren Dušan Disk (1 kg) 33,5 5
      Koren Dušan Kladivo (5 kg)   NN
      Koren Dušan Kopje (600 g) 37,72 2
      Klarič Ivo Krogla (4 kg) 9,1 1
      Klarič Ivo Disk (1 kg) 24,35 1
      Klarič Ivo Kladivo (4 kg) 19,06 1
      Klarič Ivo Kopje (500 g) 21,94 1
      Sluga Marko Krogla (3 kg) 10,26 1
      Sluga Marko Disk (1 kg) 22,37 1
      Sluga Marko Kladivo (3 kg) 28,84 1
      Sluga Marko Kopje (400 g) 28,37 1
             
24.4.2016 16. Ormoški mali maraton Ormož Nedog Zoran 5 km 18:32,9 3
MAJ            
4.5.2016 Miting za veterane Ljubljana Sluga Marko Kladivo (3 kg) 29,48 2
      Sluga Marko Gira (5,45 kg) 12,32 3
             
7.5.2016 Miting otvorenja sezone 2016 Zagreb Domjan Doroteja 400 m 59,41 11
             
8.5.2016 Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke Domžale Korpič Lesjak Jurček Kladivo (5 kg) 64,21 1
      Korpič Lesjak Jurček Krogla (5 kg) 14,94 2
      Korpič Lesjak Jurček Disk (1,5 kg) 45,69 2
      Viher Žan 110 m ovire (91,4/9,14) 14,68 1
      Viher Žan Daljina 6,7 1
      Bedrač Maja Daljina 6,21 1
      Bedrač Maja 100 m ovire (76,2/8,50) 13,65 2
      Bedrač Maja 200 m   NN
      Serdinšek Sara Krogla (3 kg) 10,26 9
      Serdinšek Sara Kopje (500 g) 30,5 8
      Čeh Kristjan Krogla (5 kg) 16,29 1
      Čeh Kristjan Disk (1,5 kg) 58,43 1
      Lukman Žunec Tonček 3000 m 10:34,5 6
      Stanovnik Gaja Elena 400 m   NN
      Atletki klu Ptuj ml. Mladinke Skupaj 89 točk 6
      Atletki klu Ptuj ml. Mladinci Skupaj 32 točk 13
             
14.5.2016 13. atletski miting Šentjur 2016 Šentjur Kovač Miha 100 m 11,63 7
      Brlek Aljaž 100 m 11,23 4
      Pavlovič Grega 100 m   ODS
      Ravnjak Tim 300 m 39,12 13
      Drevenšek Mark 300 m 36,48 6
      Nahberger Boštjan 300 m 39,65 15
      Jeza Matej 1500 m 04:09,9 6
      Domjan Doroteja 100 m 13,35 4
      Domjan Doroteja 300 m 43,23 9
      Petek Katja 1000 m 03:21,3 6
             
15.5.2016 34. Brixia miting Bressanone Bedrač Maja Daljina 6,32 1
      Bedrač Maja 4x100 m 47,37 4
      Viher Žan 110 m ovire 14,66 7
      Viher Žan 4x100 m 42,82 3
      Korpič Lesjak Jurček Krogla (5 kg) 15,37 5
      Čeh Kristjan Disk (1,5 kg) 59,22 1
      Slovenija Mladinke Skupaj 224 točk 1
      Slovenija Mladinci Skupaj 194 točk 4
      Slovenija Skupaj 418 točk 2
             
21.5.2016 Prvenstvo Slovenije v maratonu za veterane Radenci Prelog Robert Maraton M40 3:13:58 6
             
21.5.2016 Prvenstvo Slovenije v maratonu & 36. maraton treh src Radenci Prelog Robert Maraton 3:13:58 18
             
21.5.2016 Metalski peteroboj za veterane Ptuj Koren Dušan Kladivo 33,38  
      Koren Dušan Krogla 11,13  
      Koren Dušan Disk 33,28  
      Koren Dušan Kopje 39,27  
      Koren Dušan Gira 13,2  
      Koren Dušan Skupaj 3243 točk 3
      Klarič Ivo Kladivo 17,1  
      Klarič Ivo Krogla 8,93  
      Klarič Ivo Disk 22,7  
      Klarič Ivo Kopje 20,0  
      Klarič Ivo Gira 8,12  
      Klarič Ivo Skupaj 2397 točk 4
      Velikonja Aleš Kladivo 26,45  
      Velikonja Aleš Krogla 8,73  
      Velikonja Aleš Disk 27,3  
      Velikonja Aleš Kopje 23,32  
      Velikonja Aleš Gira 10,28  
      Velikonja Aleš Skupaj 2061 točk 5
      Prstec Miki Kladivo 37,78  
      Prstec Miki Krogla 12,98  
      Prstec Miki Disk 38,95  
      Prstec Miki Kopje 33,56  
      Prstec Miki Gira 12,39  
      Prstec Miki Skupaj 3391 točk Izven
      Sluga Marko Kladivo 26,9  
      Sluga Marko Krogla 10,83  
      Sluga Marko Disk 21,78  
      Sluga Marko Kopje 31,04  
      Sluga Marko Gira 11,67  
      Sluga Marko Skupaj 3691 točk 1
             
21.5.2016 Kvalifikacije atletskega pokala Slovenije za člane in članice Ljubljana Brlek Aljaž 110 m ovire (106,7) 15,91 2
      Viher Žan Daljina 6,48 6
      Kovač Miha Daljina 6,17 8
      Jeza Matej 5000 m   DNS
      Kovač Miha, Brlek Aljaž, Drevenšek Mark, Viher Žan 4x100 m 43,43 8
      Kir Niki 100 m ovire   DQ
      Kir Niki 200 m   DQ
      Petek Katja 1500 m 05:16,2 13
      Domjan Doroteja 400 m 59,15 7
      Domjan Doroteja 800 m 02:22,2 11
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo (7,26 kg) 49,91 4
      Nahberger Boštjan 400 m ovire 59,72 9
      Ravnjak Tim 400 m ovire 01:03,2 12
      Pavlovič Grega 200 m   DNS
      Čeh Kristjan Disk 46,88 3
      Jeza Matej 3000 m 08:58,7 4
      Bedrač Maja 200 m 25,13 4
             
28.5.2016 Prvrnstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14 Velenje Arklinič Ines 60 m 9,43  
      Arklinič Ines Vortex 16,38  
      Arklinič Ines Daljina 3,86  
      Arklinič Ines 600 m 02:07,5  
      Arklinič Ines Skupaj 1470 točk 79
      Štolekar Ana 60 m 9,6  
      Štolekar Ana Vortex 20,85  
      Štolekar Ana Daljina 3,8  
      Štolekar Ana 600 m 02:08,7  
      Štolekar Ana Skupaj 1482 točk 78
      Viher Sara 60 m 9,36  
      Viher Sara Vortex 29,94  
      Viher Sara Daljina 3,54  
      Viher Sara 600 m 02:07,7  
      Viher Sara Skupaj 1643 točk 66
      Dokl Manja 60 m 9,57  
      Dokl Manja Vortex 25,49  
      Dokl Manja Daljina 3,95  
      Dokl Manja 600 m 02:01,4  
      Dokl Manja Skupaj 1699 točk 60
      Krajnc Nuša 60 m 9,24  
      Krajnc Nuša Vortex 24,66  
      Krajnc Nuša Daljina 4,18  
      Krajnc Nuša 600 m 02:08,9  
      Krajnc Nuša Skupaj 1701 točk 59
      Ladič Tia 60 m 8,64  
      Ladič Tia Vortex 26,14  
      Ladič Tia Daljina 4,56  
      Ladič Tia 600 m 01:55,1  
      Ladič Tia Skupaj 2165 točk 15
      PT2(Ladič Tia, Krajnc Nuša, Viher Sara) Skupaj 3866 točk 21
      PT1(Dokl Manja, Arklinič Ines, Štolekar Ana) Skupaj 3181 točk 32
      Vseekipno Skupaj 7047 točk 10
             
28.5.2016 16. Mednarodni atletski miting Sl. Bistrica ter Stepišnikov memorial Slovenska Bistrica Čeh Kristjan Disk 48,6 7
      Brlek Aljaž 110 m ovire (106,7) 16,05 5
      Brlek Aljaž 110 m ovire (106,7)   DNS
      Brlek Aljaž 200 m 22,67 5
      Viher Žan 100 m 11,85 20
      Viher Žan 110 m ovire (91,4/9,14) 14,55 1
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 49,82 8
      Drevenšek Mark 400 m   DNS
      Kovač Miha Daljina 4,8 13
      Džankič Marko 200 m 24,65 19
      Pavlovič Grega 200 m  22,83 6
      Domjan Veronika Disk (1 kg) 58,6 1
      Kir Niki 100 m ovire 18,01 7
      Bedrač Maja Daljina 6,14 2
      Bedrač Maja 100 m ovire (76,2/8,50) 13,67 1
      Serdinšek Sara Daljina 4,86 13
      Ferš Dona Daljina 4,38 14
      Domjan Doroteja 400 m 58,23 11
      Turk Tina 200 m 29,55 19
             
29.5.2016 Prvenstvo Slovenije v pos. in ek. mnogoboju za pionirje in pionirke U12 Domžale Srečkovič Tadej 60 m 9,5  
      Srečkovič Tadej Daljina 3,64  
      Srečkovič Tadej vortex 27,24  
      Srečkovič Tadej 300 m 53,5  
      Srečkovič Tadej Skupaj 1266 točk 27
      Rajher Andraž 60 m 10,28  
      Rajher Andraž Daljina 3,35  
      Rajher Andraž vortex 32,78  
      Rajher Andraž 300 m 01:00,2  
      Rajher Andraž Skupaj 1015 točk 45
      Ritlop Žan 60 m 8,97  
      Ritlop Žan Daljina 4,12  
      Ritlop Žan vortex 33,05  
      Ritlop Žan 300 m 51,6  
      Ritlop Žan Skupaj 1576 točk 7
      Ripak Ela 60 m 9,65  
      Ripak Ela Daljina 3,7  
      Ripak Ela vortex 22,16  
      Ripak Ela 300 m 53,98  
      Ripak Ela Skupaj 1515 točk 35
      Kostanjevec Maja 60 m 9,69  
      Kostanjevec Maja Daljina 3,43  
      Kostanjevec Maja vortex 24,56  
      Kostanjevec Maja 300 m 53,24  
      Kostanjevec Maja Skupaj 1514 točk 36
      Kampuš Ivana 60 m 9,86  
      Kampuš Ivana Daljina 3,23  
      Kampuš Ivana vortex 11,61  
      Kampuš Ivana 300 m 53,75  
      Kampuš Ivana Skupaj 1200 točk 67
      Pionirji U12 Skupaj 2842 točk 8
      Pionirke U12 Skupaj 3029 točk 17
      Vseekipno Skupaj 8571 točk 10
JUNIJ            
1.6.2016 7. International athletic meeting Zenica 2016 Zenica Domjan Veronika Disk 58,82 1
             
4.6.2016 Atletski pokal Slovenije za člane in članice Nova Gorica Brlek Aljaž 100 m 11,1 11
      Brlek Aljaž 110 m ovire (106,7) 15,44 2
      Viher Žan Daljina 6,41 7
      Kovač Miha Daljina 5,96 11
      Jeza Matej 5000 m 16:07,6 6
      Jeza Matej 3000 m 09:12,5 10
      Kovač Miha, Brlek Aljaž, Viher Žan, Pavlovič Grega 4x100 m 42,41 4
      Žgavc Tjaša Kladivo 37,81 5
      Domjan Doroteja 400 m 58,44 11
      Domjan Veronika Disk (1 kg) 59,55 1
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 48,59 4
      Nahberger Boštjan 400 m ovire   DNS
      Čeh Kristjan Disk 44,65 4
      Bedrač Maja Daljina 6,3 1
      Člani Skupaj 67 točk 10
      Članice Skupaj 34 točk 12
             
11.6.2016 Četveroboj reprezentanc mlajših mladincev in maldink (CZE-HUN-SLO-SVK) Brno Viher Žan 110 m ovire (0,91) 14,33 4
      Čeh Kristjan Disk (1,5 kg) 59,51 1
      Čeh Kristjan Krogla (5 kg) 16,2 6
      Korpič Lesjak Jurček Disk (1,5 kg) 43,83 8
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo (5 kg) 62,81 3
      Bedrač Maja Daljina 6,31 1
             
11.6.2016 Prvenstvo Slovenije v mnogobojih Ptuj Smiljan Alen 60 m 7,87  
      Smiljan Alen Daljina 4,65  
      Smiljan Alen Krogla 7,15  
      Smiljan Alen 300 m 40  
      Smiljan Alen 100 m ovire 18,66  
      Smiljan Alen Višina 1,49  
      Smiljan Alen Kopje NM  
      Smiljan Alen 1000 m 03:16,6  
      Smiljan Alen Skupaj 3090 točk 4
      Volgemut Denis 60 m 8,23  
      Volgemut Denis Daljina 5,1  
      Volgemut Denis Krogla 9,65  
      Volgemut Denis 300 m 47,46  
      Volgemut Denis 100 m ovire 18,8  
      Volgemut Denis Višina 1,4  
      Volgemut Denis Kopje 31,38  
      Volgemut Denis 1000 m 04:02,8  
      Volgemut Denis Skupaj 2802 točk 5
      Rimele Vasja 60 m 8,61  
      Rimele Vasja Daljina 4,34  
      Rimele Vasja Krogla 6,01  
      Rimele Vasja 300 m 45,3  
      Rimele Vasja 100 m ovire DNS  
      Rimele Vasja Višina DNS  
      Rimele Vasja Kopje DNS  
      Rimele Vasja Skupaj   DNF
      Serdinšek Sara 80 m ovire (76,2/8,00) 13,22  
      Serdinšek Sara Višina 1,4  
      Serdinšek Sara Krogla (3 kg) 10,49  
      Serdinšek Sara 100 m 13,62  
      Serdinšek Sara Daljina 4,58  
      Serdinšek Sara Kopje (400 g) 35,24  
      Serdinšek Sara 800 m 03:04,9  
      Serdinšek Sara Skupaj 3786 točk 3
      Bezjak Jan 100 m 11,28  
      Bezjak Jan Daljina DNS  
      Bezjak Jan Krogla (6 kg) DNS  
      Bezjak Jan Višina DNS  
      Bezjak Jan 110 m ovire (100/9,14) DNS  
      Bezjak Jan Disk (1,75 kg) DNS  
      Bezjak Jan Palica DNS  
      Bezjak Jan Kopje DNS  
      Bezjak Jan Skupaj   DNF
      Pavlovič Grega 100 m 10,97  
      Pavlovič Grega Daljina DNS  
      Pavlovič Grega Krogla (6 kg) DNS  
      Pavlovič Grega Višina DNS  
      Pavlovič Grega 110 m ovire (100/9,14) DNS  
      Pavlovič Grega Disk (1,75 kg) DNS  
      Pavlovič Grega Palica DNS  
      Pavlovič Grega Kopje DNS  
      Pavlovič Grega Skupaj   DNF
             
11.6.2016 Prvenstvo Slovenije v metalskem peteroboju za veterane Domžale Velikonja Aleš Kladivo 25,35  
      Velikonja Aleš Krogla 8,1  
      Velikonja Aleš Disk 26,1  
      Velikonja Aleš Kopje 21,37  
      Velikonja Aleš Gira 9,85  
      Velikonja Aleš Skupaj 1840 točk 2
      Koren Dušan Kladivo 34,57  
      Koren Dušan Krogla 10,4  
      Koren Dušan Disk 31,95  
      Koren Dušan Kopje 38,33  
      Koren Dušan Gira 13,03  
      Koren Dušan Skupaj 3112 točk 1
      Klarič Ivo Kladivo 16,83  
      Klarič Ivo Krogla 8,98  
      Klarič Ivo Disk 23,7  
      Klarič Ivo Kopje 21,68  
      Klarič Ivo Gira 9,03  
      Klarič Ivo Skupaj 2120 točk 2
      Sluga Marko Kladivo 29,31  
      Sluga Marko Krogla 10,27  
      Sluga Marko Disk 23,57  
      Sluga Marko Kopje 29,45  
      Sluga Marko Gira 13,6  
      Sluga Marko Skupaj 3866 točk 1
             
11.6.2016 22. Mednarodni atletski miting Kranj 2016 - Momorial Vučko Kranj Lukman Žunec Tonček 600 m   DNS
      Ritlop Žan 60 m 8,88 4
      Ritlop Žan Daljina 4,21 3
      Srečkovič Tadej 60 m 9,64 15
      Srečkovič Tadej Daljina 3,59 15
      Petrovič Solina Jaka 60 m 9,69 16
      Petrovič Solina Jaka vortex 38,74 4
      Kostanjevec Maja 60 m 9,54 16
      Kostanjevec Maja 200 m 33,76 3
             
12.6.2016 4. Mednarodni miting v metih Maribor Čeh Kristjan Disk (1,5 kg) 57,07 1
      Domjan Veronika Disk (1 kg) 58,02 1
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo (5 kg) 63,66 1
      Žgavc Tjaša Kladivo (4 kg)   NN
             
18.6.2016 Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 Ljubljana Petrovič Solina Jaka vortex 34,84 12
      Petrovič Solina Jaka 60 m 9,93 26
      Rajher Andraž vortex 34,46 13
      Rajher Andraž 60 m 10,3 33
      Srečkovič Tadej 60 m 9,89 25
      Srečkovič Tadej Krogla (2 kg) 7,27 8
      Ritlop Žan 60 m 8,96  
      Ritlop Žan 60 m 9,03 3
      Ritlop Žan Daljina 4,39 1
      Plajnšek Lana 60 m 9,53 52
      Kampuš Ivana 200 m 32,9 22
             
18.6.2016 Telekom Slovenije državno prvenstvo v atletiki Celje Bezjak Jan 100 m 11,55 19
      Brlek Aljaž 110 m ovire (106,7) 15,37 2
      Viher Žan Daljina 6,67 11
      Drevenšek Mark 400 m 51,01 15
      Jeza Matej 5000 m 16:05,0 9
      Kovač Miha, Brlek Aljaž, Bezjak Jan, Pavlovič Grega 4x100 m 42,42 4
      Kir Niki 100 m ovire 16,4 5
      Domjan Doroteja 400 m 58,97 15
      Domjan Veronika Disk (1 kg) 59,36 1
      Pavlovič Grega 200 m 22,4  
      Pavlovič Grega 200 m   6
      Jeza Matej 3000 m 09:05,1 6
      Bedrač Maja Daljina 6,21 1
             
22.6.2016 Mednarodni miting Maribor 2016 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m Maribor Viher Žan 100 m 11,18 9
      Kovač Miha 100 m 11,39 20
      Drevenšek Mark 400 m 51,2 8
      Bezjak Jan 200 m 22,71 12
      Domjan Veronika Disk (1 kg) 57,19 1
      Domjan Doroteja 400 m 01:00,1 5
      Korpič Lesjak Jurček Krogla (5 kg)   DNS
      Čeh Kristjan Krogla (5 kg)   DNS
             
24.6.2016 13. Ormoški nočni ulični tek Ormož Nedog Zoran 4800 m 17:46,2 12
             
25.6.2016 Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke Maribor Lukman Žunec Tonček 1500 m 04:41,2 8
      Lukman Žunec Tonček 3000 m 10:01,5 8
      Viher Žan Daljina 6,77 1
      Viher Žan 110 m ovire (91,4/9,14) 14,05 1
      Viher Žan 200 m 23,05 7
      Viher Žan 200 m 22,99 7
      Čeh Kristjan Krogla (5 kg) 15,88 2
      Čeh Kristjan Disk (1,5 kg) 58,51 1
      Bedrač Maja 100 m ovire (76,2/8,50) 14,22 1
      Bedrač Maja 100 m ovire (76,2/8,50) 13,58 1
      Bedrač Maja 100 m 12,4 2
      Bedrač Maja 100 m   8
      Bedrač Maja Daljina 6,17 1
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo (5 kg) 63,41 1
      Korpič Lesjak Jurček Disk (1,5 kg) 46,01 2
      Vinko David 200 m   DNF
             
25.6.2016 Prvenstvo Slovenije za veterane Novo mesto Velikonja Aleš Disk 27,25 2
      Velikonja Aleš Krogla 8,08 2
      Velikonja Aleš Kladivo 22,16 1
      Velikonja Aleš Gira 9,04 2
      Velikonja Aleš Kopje 21,99 4
      Prstec Miki Disk 33,03 1
      Prstec Miki Krogla 11,8 1
      Koren Dušan Disk 31,96 1
      Koren Dušan Krogla 35,62 1
      Koren Dušan Kladivo 10,68 1
      Koren Dušan Gira 12,47 1
      Koren Dušan Kopje 39,28 1
      Klarič Ivo Disk 21,81 3
      Klarič Ivo Krogla 8,78 3
      Klarič Ivo Kladivo 20,19 2
      Klarič Ivo Gira 9,98 2
      Klarič Ivo Kopje 22,49 1
      Sluga Marko Disk 21,91 1
      Sluga Marko Krogla 10,26 1
      Sluga Marko Višina 1,13 1
      Sluga Marko Kladivo 27,69 1
      Sluga Marko Gira 12,45 1
JULIJ            
1.7.2016 Mednarodni atletski miting Novo mesto Domjan Veronika Disk (1 kg)   DNS
      Čeh Kristjan Disk (1,5 kg)   DNS
      Korpič Lesjak Jurček Krogla (5 kg)   DNS
             
2.7.2016 Balkansko prvenstvo v dvorani za mlajše mladince in mladinke Kruševac Bedrač Maja Daljina 6,36 1
      Viher Žan 110 m ovire 14,52 4
             
2.7.2016 Odprto prvensto Hrvaške za veterane Zagreb Koren Dušan Krogla (5 kg) 10,68 1
      Koren Dušan Disk (1 kg) 32,06 1
      Koren Dušan Kopje (600 g) 35,83 1
      Koren Dušan Gira (9,08 kg) 13,67 1
      Velikonja Aleš Višina 1,19 3
      Velikonja Aleš Disk (1,5 kg) 26,63 4
      Velikonja Aleš Kopje (700 g) 23,66 4
      Velikonja Aleš Gira (11,34 kg) 8,74 4
      Klarič Ivo Krogla (4 kg) 9,05 2
      Klarič Ivo Disk (1 kg) 21,34 3
      Klarič Ivo Kopje (500 g)   DNS
      Klarič Ivo Gira (7,26 kg) 9,16 2
      Sluga Marko Višina 1,19 1
      Sluga Marko Krogla (3 kg) 10,57 1
      Sluga Marko Kopje (400 g) 27,43 1
      Sluga Marko Gira (7,26 kg) 11,41 1
             
6.7.2016 23. Evropsko prvenstvo za člane in članice Amsterdam Domjan Veronika Disk (1 kg) 60,11  
      Domjan Veronika Disk (1 kg) 58,12 10
             
9.7.2016 Šesteroboj veteranskih reprezentanc AUT-CRO-CZE-HUN-SLO-SUI Čejkovice (CZE) Sluga Marko Krogla (3 kg) 9,95 8
      Sluga Marko Kopje (400 g) 29,32 4
             
9.7.2016 Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke Nova Gorica Viher Žan 100 m 11,39 8
      Viher Žan 100 m 11,56 8
      Kovač Miha 100 m 11,58 13
      Bezjak Jan 100 m 11,35 6
      Bezjak Jan 100 m 11,46 7
      Bezjak Jan 200 m 23,22 8
      Bezjak Jan 200 m 23,37 7
      Nahberger Boštjan Kopje 47,89 3
      Nahberger Boštjan 400 m ovire 01:01,7 4
      Kovač Miha, Viher Žan, Bezjak Jan, Pavlovič Grega 4x100 m 42,67 1
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo (6 kg) 59,02 1
      Džankič Marko 200 m 24,03 15
      Pavlovič Grega 200 m   DNF
      Čeh Kristjan Disk (1,75 kg) 53,24 1
      Petek Katja 800 m   DNS
             
9.7.2016 Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice Nova Gorica Brlek Aljaž 110 m ovire (106,7)   DNF
      Brlek Aljaž 200 m   DNF
             
14.7.2016 1. Evropsko prvenstvo za mlajše mladince in mladinke Tbilisi Viher Žan 110 m ovire 14,25 20
      Čeh Kristjan Disk 47,49 26
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 62,75 22
      Bedrač Maja Daljina 6,27 1
      Bedrač Maja Daljina 6,19 2
             
15.7.2016 Četveroboj reprezentanc mlajših članov in članic (CZE-HUN-POL-SLO) Maribor Brlek Aljaž 110 m ovire (106,7) 15,45 4
      Domjan Veronika Disk (1 kg) 55,82 3
             
23.7.2016 Masters - Geburtstagsmeeting Leibnitz Prstec Miki Krogla (5 kg) 13,4 1
      Prstec Miki Disk (1 kg) 42,18 1
      Sluga Marko Višina 1,18 1
      Sluga Marko Krogla (3 kg) 10,5 1
             
28.7.2016 Metalski peteroboj za veterane Ptuj Prstec Miki Kladivo 41,08  
      Prstec Miki Krogla 14,2  
      Prstec Miki Disk 39,2  
      Prstec Miki Kopje 32,46  
      Prstec Miki Gira 15,72  
      Prstec Miki Skupaj 3737 točk 3
      Koren Dušan Kladivo 35,3  
      Koren Dušan Krogla 10,67  
      Koren Dušan Disk 31,98  
      Koren Dušan Kopje 39,65  
      Koren Dušan Gira 12,13  
      Koren Dušan Skupaj 3124 točk 6
      Klarič Ivo Kladivo 19,53  
      Klarič Ivo Krogla 8,75  
      Klarič Ivo Disk 22,72  
      Klarič Ivo Kopje 24,21  
      Klarič Ivo Gira 9,01  
      Klarič Ivo Skupaj 2249 točk 11
      Velikonja Aleš Kladivo 27,08  
      Velikonja Aleš Krogla 8,27  
      Velikonja Aleš Disk 27,49  
      Velikonja Aleš Kopje 24,71  
      Velikonja Aleš Gira 9,74  
      Velikonja Aleš Skupaj 2047 točk 12
      Sluga Marko Kladivo 28,24  
      Sluga Marko Krogla 10,67  
      Sluga Marko Disk 24,38  
      Sluga Marko Kopje 29,01  
      Sluga Marko Gira 12,66  
      Sluga Marko Skupaj 3795 točk 1
AVGUST            
7.8.2016 Offene Steirische Masters meisterschafaten Mürzzuschlag Prstec Miki Daljina M60 4,69 1
      Prstec Miki Disk 1kg 41,08 1
      Velikonja Aleš Kladivo 6kg 27,08 1
      Velikonja Aleš Kopje 700g 21,98 1
      Velikonja Aleš Krogla 7,26kg 7,79 1
      Velikonja Aleš Disk 1,5kg 25,58 2
      Koren Dušan Kladivo 5kg 38,21 1
      Koren Dušan Kopje 600g 41,69 1
      Koren Dušan Krogla 5kg 10,92 1
      Koren Dušan Disk 1kg 32,67 2
             
24.8.2016 Mittwoch mini Meetings Leibnitz Prstec Miki Višina 1,42 3
             
29.8.2016 27. Mednarodni atletski miting Novo mesto 2016 Novo mesto Domjan Veronika Disk 55,39 1
      Domjan Doroteja 200m 27,08 5
             
31.8.2016 21. Mednarodi atletski miting ''Velenje 2016'' Velenje Domjan Veronika Disk 56,35 1
      Bedrač Maja Daljina 6 4
      Domjan Doroteja 400m 59,33 13
SEPTEMBER            
3.9.2016 10. Weight pentathlon Neuhofen/Krems Prstec Miki Kladivo 38,34  
      Prstec Miki Krogla 13,57  
      Prstec Miki Disk 39,22  
      Prstec Miki Kopje 34,6  
      Prstec Miki Gira 16,22  
      Prstec Miki Skupaj 3704 točk 1
      Koren Dušan Kladivo 23,95  
      Koren Dušan Krogla 10,33  
      Koren Dušan Disk 32,85  
      Koren Dušan Kopje 41,68  
      Koren Dušan Gira 10,87  
      Koren Dušan Skupaj 2844 točk 2
      Klarič Ivo Kladivo 23,32  
      Klarič Ivo Krogla 8,77  
      Klarič Ivo Disk 24,46  
      Klarič Ivo Kopje 24,14  
      Klarič Ivo Gira 9,16  
      Klarič Ivo Skupaj 2793 točk 2
      Sluga Marko Kladivo 25,84  
      Sluga Marko Krogla 9,97  
      Sluga Marko Disk 22,27  
      Sluga Marko Kopje 28,95  
      Sluga Marko Gira 12  
      Sluga Marko Skupaj 3627 točk 1
             
3.9.2016 Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke Celje Korpič Lesjak Jurček Kladivo 58,79  
      Korpič Lesjak Jurček Krogla DNS  
      Viher Žan 100 m 11,72  
      Nahberger Boštjan Kopje 45,9  
      Čeh Kristjan Krogla 13,98  
      Čeh Kristjan Disk 51,6  
      Kovač Miha Daljina 5,89  
      Lukman Žunec Tonček 1500 m 04:42,7  
      Bezjak Jan 200 m 23,45  
      Nahberger Boštjan, Viher Žan, Bezjak Jan, Pavlovič Gregor 4x100 m DSQ  
      Bedrač Maja Daljina 5,87  
      Serdinšek Sara Daljina 4,87  
      Mladinci Skupaj 5680 točk 7
      Mladinke Skupaj 959 točk 22
             
6.9.2016 66. Memorial Boris Hanžeković Zagreb Domjan Veronika Disk 58,19 7
             
10.9.2016 Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice Novo mesto Nahberger Boštjan Kopje 44,59  
      Nahberger Boštjan Palica 2,6  
      Nahberger Boštjan Troskok 12,33  
      Kovač Miha Daljina 5,74  
      Viher Žan Daljina NM  
      Viher Žan 400 m ovire 58,37  
      Brlek Aljaž 110 m ovire 15,62  
      Brlek Aljaž Višina 1,8  
      Lorenčič Denis 100 m 12,69  
      Bezjak Jan 100 m 11,32  
      Bezjak Jan 200 m 22,88  
      Pavlovič Grega 100 m 11,21  
      Pavlovič Grega 200 m 22,88  
      Medic Luka 1500 m 04:27,0  
      Medic Luka 800 m 02:03,4  
      Drevenšek Mark 400 m DQ  
      Drevenšek Mark Troskok 12,53  
      Korpič Lesjak Jurček Krogla 11,57  
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 50,18  
      Jeza Matej 5000 m 15:56,5  
      Nedog Zoran 5000 m DNF  
      Kovač Miha, Brlek Aljaž, Bezjak Jan, Pavlovič Grega 4x100 m 43,39  
      Bedrač Maja 100 m ovire 14,88  
      Bedrač Maja Višina 1,68  
      Bedrač Maja Daljina 6  
      Bedrač Maja Kopje 37,12  
      Bedrač Maja 200 m 26,02  
      Čeh Kristjan Disk 48,71  
      Prelog Robert 2000 m zapreke 07:07,1  
      Jeza Matej 3000 m 08:48,0  
      Pavlovič Grega, Medic Luka, Viher Žan, Drevenšek Mark 4x400 m 03:32,4  
      Člani Skupaj 13264 točk 5
      Članice Skupaj 4283 točk 9
             
17.9.2016 Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Ptuj Zelenjak Filip 100 m ovire 17,73  
      Zelenjak Filip 100 m ovire 16,67 6
      Zelenjak Filip Daljina 4,64 16
      Vinko David 300 m 40,96 20
      Vinko David 100 m 12,82 21
      Smiljan Alen 300 m 41,8 25
      Smiljan Alen 100 m 13,1 30
      Volgemut Denis Krogla 9,39 10
      Volgemut Denis Kladivo 28,33 6
      Vozlič Blaž 1000 m 02:55,84 7
      Vozlič Blaž 3000 m 10:40,29 7
      Smiljan Alen, Rimele Vasja, Volgemut Denis, Vinko David 4x100 m 49,52 7
      Kopše Sanja Kladivo 20,42 8
      Planinšek Sara 80 m ovire (13,00/76,2/8,00) 16,31 9
      Planinšek Sara Daljina 4,3 25
      Toplak Tia Marija 80 m ovire (13,00/76,2/8,00) 16,6 10
      Toplak Tia Marija 100 m 13,93 31
      Cafuta Melani 300 m 50,11 40
      Cafuta Melani 100 m 15,17 71
      Krajnc Nuša 300 m 51,17 44
      Krajnc Nuša 100 m 15,38 73
      Viher Sara 300 m 52,44 46
      Ladič Tia 300 m 50,29 41
      Ladič Tia 100 m 14,66 62
      Serdinšek Sara Daljina 4,87 9
      Serdinšek Sara Kopje 36,21 4
      Serdinšek Sara Krogla 10,69 3
      Stanovnik Gaja Elena 1000 m 03:32,17 21
      Stanovnik Gaja Elena 300 m ovire (76,2) 52,42 6
      Krajnc Nuša, Cafuta Melani, Ladič Tia, Toplak Tia Marija 4x100 m 57,33 11
      Korpič Lesjak Mihec Kladivo 26,04 8
      Rimele Vasja Daljina 4,9 11
      Štumberger Aleksander Daljina 4,25 17
      Sever Vid Daljina 3,12 18
      PT(Smiljan Alen, Zelenjak Filip, Vinko David, Rimele Vasja) 4x300 m 02:46,72 7
      Golob Eva 100 m 15,15 70
      Ladič Tia, Stanovnik Gaja Elena, Toplak Tia Marija, Krajnc Nuša 4x300 m 03:20,99 10
             
23.9.2016 Balkansko prvenstvo za veterane Novi Sad Komel Brane 5000 M 50 18:37,8 1
      Komel Brane 1500 M 50 04:46,3 1
      Komel Brane 3000 zapreke M 50 13:42,9 1
      Komel Brane 800+400+200+100 m M 45-54 DNF  
      Prstec Miki 4x100 m M 55-64 53,88 2
      Prstec Miki Kladivo M 60 36,85 4
      Prstec Miki Krogla M 60 13,28 1
      Prstec Miki 800+400+200+100 m M 35-44 03:35,6 1
      Prstec Miki Disk M 60 42,65 1
      Koren Dušan Višina M 60 134 1
      Koren Dušan Kladivo M 60 37 3
      Koren Dušan Kopje M 60 41,41 1
      Koren Dušan Disk M 60   DNS
      Sluga Marko Višina M 80 116 1
      Sluga Marko Kladivo M 80 27,28 2
      Sluga Marko Krogla M 80 8,77 2
      Sluga Marko Kopje M 80 28,3 1
      Velikonja Aleš Kladivo M 50 27,91 6
      Velikonja Aleš Krogla M 50   DNS
      Velikonja Aleš Kopje M 50 23,19 6
      Velikonja Aleš Disk M 50 25,08 8
      Klarič Ivo Kladivo M 75 23,52 5
      Klarič Ivo Krogla M 75 9,24 4
      Klarič Ivo 800+400+200+100 m M 74+ 06:16,6 1
      Klarič Ivo Kopje M 75 22,88 5
      Klarič Ivo Disk M 75 24,53 6
             
24.9.2016 Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 Maribor Ladič Tia 200 m 30,77  
      Ladič Tia Daljina 4,08  
      Šeruga Sara 200 m 31,62  
      Arklinič Ines Daljina 3,86  
      Štolekar Ana Daljina 3,83  
      Dokl Manja, Štolekar Ana, Arklinič Ines, Šeruga Sara 4x100 m 01:01,14  
      Ritlop Žan Vortex 36,83  
      Ritlop Žan 60 m 8,9  
      Ritlop Žan Daljina 4,51  
      Rajher Andraž Vortex 33,16  
      Rajher Andraž 60 m 10,82  
      Kampuš Ivana Daljina 3,21  
      Kampuš Ivana 60 m 9,69  
      Korpič Lesjak Mihec Vortex 37,39  
      Rimele Vasja Daljina 5,15  
      Kostanjevec Maja Vortex 23,79  
      Kostanjevec Maja 200 m 33,52  
      Pionirji U14 Skupaj 1025 točk 14
      Pionirke U14 Skupaj 1387 točk 17
      Pionirji U12 Skupaj 1398 točk 9
      Pionirke U12 Skupaj 1409 točk 15
OKTOBER            
1.10.2016 Atletski pokal Slovenije v mnogobojih Nova Gorica Brlek Aljaž 100 m 11,36  
      Brlek Aljaž Daljina 5,94  
      Brlek Aljaž Krogla 9,09  
      Brlek Aljaž Višina 1,76  
      Brlek Aljaž 400 m 53,00  
      Brlek Aljaž 110 m ovire 16,29  
      Brlek Aljaž Disk 20,17  
      Brlek Aljaž Palica 2,4  
      Brlek Aljaž Kopje 34,28  
      Brlek Aljaž 1500 m 05:37,33  
      Brlek Aljaž Skupaj 4981 točk 3
      Viher Žan 100 m 11,42  
      Viher Žan Daljina 6,16  
      Viher Žan Krogla 12,45  
      Viher Žan Višina 1,85  
      Viher Žan 400 m 53,65  
      Viher Žan 110 m ovire (91,4/9,14) 15,1  
      Viher Žan Disk 29,35  
      Viher Žan Palica 2,8  
      Viher Žan Kopje 26,79  
      Viher Žan 1500 m DNF  
      Viher Žan Skupaj 5200 točk 6
      Bedrač Maja 100 m ovire (76,2/8,50) 14,07  
      Bedrač Maja Višina 1,59  
      Bedrač Maja Krogla 12,71  
      Bedrač Maja 200 m 25,91  
      Bedrač Maja Daljina 5,83  
      Bedrač Maja Kopje 34,26  
      Bedrač Maja 800 m 02:35,70  
      Bedrač Maja Skupaj 5184 točk 1
      Zelenjak Filip 60 m 8,01  
      Zelenjak Filip Daljina 5,05  
      Zelenjak Filip Krogla 8,57  
      Zelenjak Filip 300 m 41,43  
      Zelenjak Filip 100 m ovire 17,36  
      Zelenjak Filip Višina 1,41  
      Zelenjak Filip Kopje 30,79  
      Zelenjak Filip 1000 m 03:16,56  
      Zelenjak Filip Skupaj 3500 točk 7
      Sever Vid 60 m 8,95  
      Sever Vid Daljina 4,28  
      Sever Vid Krogla 8,5  
      Sever Vid 300 m 47,6  
      Sever Vid 100 m ovire 19,78  
      Sever Vid Višina 1,29  
      Sever Vid Kopje 23,23  
      Sever Vid 1000 m 03:59,40  
      Sever Vid Skupaj 2154 točk 8
      Serdinšek Sara 80 m ovire (12,00/76,2/7,00) 13,24  
      Serdinšek Sara Višina 1,38  
      Serdinšek Sara Krogla 10,27  
      Serdinšek Sara 100 m 13,88  
      Serdinšek Sara Daljina 4,98  
      Serdinšek Sara Kopje 32,46  
      Serdinšek Sara 800 m 02:55,13  
      Serdinšek Sara Skupaj 3849 točk 2
      Pavlovič Grega 100 m 11,13  
      Pavlovič Grega Daljina 5,97  
      Pavlovič Grega Krogla 9,89  
      Pavlovič Grega Višina 1,79  
      Pavlovič Grega 400 m 51,91  
      Pavlovič Grega 110 m ovire (13,72/99,1/9,14) 16,03  
      Pavlovič Grega Disk 23,24  
      Pavlovič Grega Palica 1,7  
      Pavlovič Grega Kopje 25,71  
      Pavlovič Grega 1500 m 04:37,99  
      Pavlovič Grega Skupaj 5319 točk 2
      Nahberger Boštjan 100 m 12,23  
      Nahberger Boštjan Daljina 5,69  
      Nahberger Boštjan Krogla 9,14  
      Nahberger Boštjan Višina 1,67  
      Nahberger Boštjan 400 m 55,89  
      Nahberger Boštjan 110 m ovire (13,72/99,1/9,14) 17,41  
      Nahberger Boštjan Disk 23,13  
      Nahberger Boštjan Palica 2,8  
      Nahberger Boštjan Kopje 44,93  
      Nahberger Boštjan 1500 m 05:24,36  
      Nahberger Boštjan Skupaj 4809 točk 5
      Člani Skupaj 10 točk 3
      Mlajši mladinci Skupaj 7 točk 6
      Mlajše mladinke Skupaj 9 točk 4
      Pionirji U16 Skupaj 10 točk 3
      Pionirke U16 Skupaj 9 točk 4
      Starejši mladinci Skupaj 11 točk 2
      Vseekipno moški Skupaj 38 točk 2
      Vseekipno ženske Skupaj 18 točk 9
             
2.10.2016 Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 km Slovenj Gradec Jeza Matej 10 km 0:32:22 3
      Nedog Zoran 10 km 0:37:04 16
             
8.10.2016 50. kros občinskih reprezentanc Ravne na Koroškem Jeza Matej 5000 m kros 16:17,4 3
             
26.10.2016 Svetovno veteransko prvenstvo Perth Prstec Miki Krogla 13,14  
      Prstec Miki Krogla 14,35 2
      Prstec Miki Disk 43,66  
      Prstec Miki Disk 39,93 10
      Prstec Miki Gira 13,28 12
      Prstec Miki Krogla 13,63  
      Prstec Miki Disk 41,42  
      Prstec Miki Kladivo 37,43  
      Prstec Miki Kopje 37,32  
      Prstec Miki Gira 16,1  
      Prstec Miki Skupaj 3787 točk 2
      Klarič Ivo Krogla 9,08 6
      Klarič Ivo Gira 9,63 5
      Klarič Ivo Disk 24,15 10
      Klarič Ivo Kladivo 22,57 8
      Klarič Ivo Kopje 22,48 8
      Klarič Ivo Krogla 8,76  
      Klarič Ivo Disk 23,96  
      Klarič Ivo Kladivo 23,27  
      Klarič Ivo Kopje 21,59  
      Klarič Ivo Gira 9,7  
      Klarič Ivo Skupaj 2672 točk 6
      Sluga Marko Višina 120 3
      Sluga Marko Krogla 10,11 5
      Sluga Marko Kopje 27,18 3
             
30.10.2016 Prvenstvo Slovenije v polmaratonu Ljubljana Jeza Matej Polmaraton 1:11:50 5
      Prelog Robert Polmaraton 1:20:08 44
NOVEMBER            
5.11.2016 Balkansko prvenstvo v krosu Ćuprija Jeza Matej 10 km kros 35:21:00 22
DECEMBER            
3.12.2016 1. Miklavžev miting v metih Ptuj Kopše Sanja Kladivo   DNS
      Korpič Lesjak Jurček Kladivo 66,64 1
      Korpič Lesjak Jurček Disk 49,43 2
      Čeh Kristjan Disk 59,69 1