Smo razvojno naravnan klub, katerega vodilo

je doseganje vrhunskih rezultatov z domačim znanjem

cestno-podjetje.pngdem.pnghenkel.pngptuj.pngradioptuj.pngtemis.pngtermeptuj.pngvamotel.pngvarsi.pngvect.png

Sezona 2014

 

Datum 

 

Vrsta tekmovanja

 

Kraj

 

Ime in priimek

 

Disciplina

 

Rezultat

 

Mesto

 

15. 1. 2014 I Veteranski duatlon v dvorani Ljubljana Sluga Marko višina 1,19 972 točk
        krogla 10,54 971 točk
        skupno 1943 točk 2
             
19. 1. 2014 Otvoreno Zimsko prvenstvo Zagreb Koren Dušan gira M55 11,59 2
  Hrvatske u dugim bacanjima      kladivo M55 33,84 2
  za veteranke i veterane   Prstec Miki gira M55 13,88 1
        kladivo M55 36,89 1
      Sluga Marko gira M75 12,8 1
        kladivo M75 28,2 1
      Velikonja Aleš gira M45 8,02 2
        kladivo M45 23,36 2
             
19. 1. 2014 PS v dvorani za pionirje Slo Bistrica Vid Sever 60m 9,21 26
  in pionirke U14     daljina 3,95 21
      Sara Serdinšek 60m 8,47  
          8,53 5
        daljina 4,77 3
             
19. 1. 2014 Mednarodni miting v dvorani Slo Bistica Miha Kovač 60m 7,49 25
      Aljaž Brlek 60m 7,25  
          7,15 9
      Jan Bezjak 60m 7,38 19
      Graga Pavlovič 60m 7,10  
          7,05 4
      Maja Bedrač 60m 7,91  
        60m 7,84 4
        60m ovire 9,14 2
             
25. 1. 2014 PS v dvorani U16 Ljubljana Žan Viher 60m ovire 9,43  
          9,33 2
        60m 7,88 11
          7,95 10
      Maja Bedrač 60m 7,89  
          7,84 1
        daljina 5,80 1
      Maruša Šketa daljina 4,74 7
        troskok 9,93 7
      Dona Ferš daljina 4,71 10
      Eva Kaube daljina 4,32 23
      Katarina Tement daljina 3,30 29
      Astrid Marovič višina 1,54 2
      Taja Islamovič troskok 9,90 8
             
26. 1. 2014 Miting dobre volje Zagreb Koren Dušan višina M55 140 2
        krogla M55 10,59 2
      Prstec Miki višina M55 155 1
        krogla M55 1244 1
      Sluga Marko krogla M75 10,79 1
      Velikonja Aleš višina M45 135 1
        krogla M45 8,54 2
             
26. 1. 2014 PS v dvorani U12 Ljubljana Iva Vidovič daljina (cona) 2,90 37
             
28. 1. 2014 DP v krožnih tekih Dunaj Matej Jeza 3000m člani 08:53,4 3
      Grega Pavlovič 400m mladinci 50,20 3
      Jan Bezjak 400m mladinci 52,44 8
      Tomaž Rakuš 400m mladinci 51,11 6
      Aljaž Brlek 400m mladinci 54,7 16
      Luka Medic 1500m mladinci 04:27,1 7
      Larisa Lara Popopšek 400m mladinke 65,88 27
      Doroteja Domjan 800m mladinke 02:21,7 4
             
29. 1. 2014 II Veteranski duatlon  Ljubljana Sluga Marko krogla M75 10,74 991 točk
  v dvorani     višina M75 1,2 982 točk
        skupno 1973 točk 2
FEBRUAR            
1. 2. 2014 PS v dvorani za mlmladince/ke Ljubljana Jaka Kostanjevec 60m ovire 9,77 7
        daljina 5,58 12
      Boštjan Nahberger 60m ovire 8,93  
          8,96 4
        daljina 5,67 10
      Tim Ravnjak 60m 8,33 35
        daljina 5,04 14
      Miha Kovač 60m 7,44  
          7,43 7
        daljina  NR  
      Jan Bezjak 60m 7,38  
          7,27 3
      Grega Pavlovič 60m 7,16  
          7,12 1
      Maja Bedrač 60m ovire 8,76  
          8,78 1
        daljina 5,65 1
             
2. 2. 2014 PS v posamičnem in ekipnem Slovenska Bistrica Sara Serdinšek 60m 8,56 (2) 671
  mnogoboju za U14     daljina (cona) 4,63 (1) 656
        težga žoga-2 9,50 (4) 554
        600m 02:02,06 (6) 380
        mnogoboj 2261T 1
             
8. 2. 2014 PS v dvorani za starejše Ljubljana Aljaž Brlek 60m 7,22  
  mladince in mladinke       7,16 8
      Grega Pavlovič 60m 7,17  
          7,14 6
      Miha Kovač daljina 6,17 6
      Boštjan Nahberger daljina 5,77 10
      Maja Bedrač 60m ovire 9,09  
          8,95 1
             
8. 2. 2014 Veteranski duatlon v dvorani Šempeter pri Gorici Sluga Marko višina 1,21 1000 točk
        krogla 10,26 943 točk
        skupno 1943 točk 3
             
11. 2. 2014 Mednarodni atletski miting Slovenska Bistrica Maja Bedrač daljina 5,50 1
  v dvorani   Nastja Klajnšek daljina 5,12 2
      Nina Kolarič daljina NR  
      Veronika Domjan krogla 13,87 1
      Jurček Korpič Lesjak krogla 12,36 2
             
15. 2. 2014 PS v dvorani za člane in članice Celje Aljaž Brlek 60m 7,28 20
      Nina Kolarič daljina NR  
      Nastja Klanjšek troskok 11,73 5
             
16. 2. 2014 PS v dvorani v suvanju krogle Slovenska Bistrica Jurček Korpič Lesjak krogla U16 13,89 1
      Veronika Domjan krogla st mladinke 14,3 1
      Melani Hentak krogla st. mladinke 9,14 6
             
22. 2. 2014 Zimsko PS v metih  Domžale Jurček Korpič Lesjak krogla 5 kg NR  
  člani/ml mladinci   Melani Hentak kopje 600g (ČL) 40,89 4
      Veronika Domjan disk 1kg (ČL) 49,87 1
             
22. 2. 2014 Prvenstvo Slovenije v dvorani  Celje Čufar Zdravko 60m M55 10,04 2
  za veterane     višina M55 1,28 3
      Koren Dušan višina M55 1,4 2
        krogla M55 9,96 2
      Prstec Miki višina M55 1,46 1
        krogla M55 12,61 1
      Sluga Marko 60m M75 11 1
        višina M75 1,19 1
        krogla M75 10,05 1
      Velikonja Aleš krogla M45 8,09 1
        višina M45 1,37 2
MAREC            
1. 3. 2014 Zimsko PS v metih Ptuj Jurček Korpič Lesjak disk 1 kg 35,69 4
  St mladinci/pionirju U16     kladivo 4 kg 40,05 2
      Veronika Domjan disk 1 kg 53,54 1
      Tjaša Žgavc kladivo 4 kg 20,39 6
             
2. 3. 2014 Prvenstvo Hrvatske za veterane Zagreb Koren Dušan višina M55 1,41 2
        krogla M55 10,53 3
      Prstec Miki višina M55 1,60 1
        krogla M55 12,78 1
      Sluga Marko višina M75 1,17 1
        krogla M75 9,96 1
      Velikonja Aleš višina M45 1,32 2
        krogla M45 8,68 2
             
15. 3. 2014 PS v krosu Šentjur Doroteja Domjan kros 23:12,1 4
      Luka Medic kros 24:45,7 8
      Matej Jeza kros 36:54,8 4
             
16. 3. 2014 Zimsko prvenstvo Slovenije  Maribor Koren Dušan kopje M55 4558 1
  v dolgih metih za veterane     disk M55 27,54 2
        kladivo M55 30,51 2
      Prstec Miki disk M55 35,34 1
        kladivo M55 38,5 1
        gira M55 13,52 1
      Sluga Marko kopje M75 2982 1
        kladivo M75 27,05 1
        gira M75 12,5 1
      Velikonja Aleš kopje M45 2432 2
        disk M45 24,87 1
        kladivo M45 22,76 1
             
25. - 30. 3. 2014 6 svetovno prvenstvo  Budimpešta (HUN) Prstec Miro višina M55 159 7
  v dvorani za veterane     gira M55 1270 17
        krogla M55 1291 5
      Sluga Marko višina M75 122 6
        kopje M75 2877 9
        krogla M75 1004 9
      Koren Dušan kopje M55 4353 8
             
15. - 16. 3. 2014 14  evropski zimski pokal v metih Leiria (POR) Veronika Domjan disk 50,33 5
LETNA  SEZONA          
APRIL            
9. 4. 2014 Miting v metih za veterane Ljubljana Sluga Marko disk M75 26,13  
   (interni pregledni)     kladivo M75 27,22  
             
19. 4. 2014 Spomladanski miting v metih Domžale Jurček Korpič Lesjak kladivo 4kg 44,67 1
      Melani Hentak kopje 600g 48,68 1
             
27. 4. 2014 Miting v metih za veterane Ljubljana Sluga Marko kopje M75 29,12 868 točk
   (interni pregledni)     gira M75 11,72 956 točk
             
27. 4. 2014   "Mali" Bacački miting Zagreb Prstec Miki kladivo M55 31,5  
        disk M55 34,45  
MAJ            
1.5.2014 OTVORENO PRVENSTVO  Bjelovar Koren Dušan kladivo M55 27,72  
  BJELOVARA u BACAČKOM       krogla M55 10,1  
  PETOBOJU     disk M55 23,91  
        kopje M55 38,47  
        gira M55 11,91  
        skupno 2759točk 1
      Sluga Marko kladivo M75 27,91  
        krogla M75 10,44  
        disk M75 19,30  
        kopje M75 29,19  
        gira M75 12,47  
        skupno 3303točk 1
      Velikonja Aleš kladivo M45 21,82  
        krogla M45 7,86  
        disk M55 18,17  
        kopje M55 24,7  
        gira M55 7,48  
        skupno 1689točk 3
             
10. 5. 2014 Internationales Kärcher Lebnitz, AT Pavlovič Grega 100m 11,06  
   Meeting & Nachwuchsopening       NN NN
      Lesjak Korpič Jurček krogla 4kg 13,37 1
        disk 1kg 37,66 1
      Domjan Veronika disk 1kg 51,88 1
      Hentak Melani kopje 600g 46,92 1
             
10. 5. 2014 11 miting Šentjur Šentjur Pajtler Laura 300m 42,06 6
             
11. 5. 2014 Miting za veterane Ptuj Dokl Dejan kopje M40 34,50  
      Koren Dušan višina M55 1,35  
        disk M55 27,53  
        kopje M55 40,47  
        gira M55 11,53  
      Prstec Miro višina M55 1,55  
        disk M55 35,90  
        gira M55 13,92  
      Prstec Damir višina M50 1,45  
        kopje M50 33,00  
      Sluga Marko višina M75 1,23  
        kopje M75 30,43  
        gira M75 12,19  
      Velikonja Aleš višina M45 1,35  
        disk M45 23,60  
        kopje M45 21,96  
        gira M45 10,57  
             
11. 5. 2014 Atletski pokal Slovenije  Ljubljana Bezjak Jan 200m 23,29 3
  za mlajše mladince in mladinke   Korpič L Jurček kladivo-5 40,31 4
        krogla-5 11,72 5
      Kovač Miha 100m 11,81 6
      Nahberger Boštjan daljina 5,7 9
        400m ovire 01:01,9 3
      Pavlovič Grega 100m 11,07 1
        200m 22,38 1
      Petrovič Malek Žan 800m 02:11,2 11
      Ravnjak Tim 400movire 01:07,7 6
      Kovač, Viher, Nahberger, Pavlovič 4 x 100 ODS ODS
      Kovač, Petrovič, Viher, Ravnjak 4 x 300 02:38,0 5
      EKIPNO ML MLADINCI   97 TOČK 4
      Bedrač Maja daljina 5,84 1
        100m ovire 14,52 2
      Petek Katja 800m 02:27,4 8
      Turk Tina 400m ovire 01:11,4 5
      Žgavc Tjaša 400m ovire 01:15,8 8
      EKIPNO MLMLADINKE   41 TOČK 8
             
17. 5. 2014 Prvenstvo Slovenije v mnogoboju Radovljica Serdinšek Sara 60m 8,48 (4)
   za pionirje in pionirke U14     600m 36:00,0 (24)
        vortex 41,73 (7)
        daljina 4,66 (6)
        mnogoboj 2460točk 6
             
17.  - 18. 5. 2014 Prvenstvo Slovenije za  Ptuj Pavlovič Grega 100m 11,08  
  mlajše mladinke in mladince       10,98 1
        200m 23,32  
          22,12 1
      Bezjak Jan 200m 23,48  
          22,85 4
      Korpič Lesjak Jurček disk-15 36,76 4
        krogla-5 12,9 5
        kladivo-5 42,86 2
      Kostanjevec Jaka daljina 5,17 17
        110m ovire ODS  
      Kostanjevec Miha 800m 235,16 18
      Kovač Miha 200m 23,659  
          23,58 5
        100m 11,72  
          11,658 5
        daljina 5,93 7
      Lukman Žunec Tonček 3000m 1118,52 12
        1500m 514,7 12
      Nahberger Boštjan kopje-700 47,57 3
        110m ovire 16,12 4
        400m ovire 31:12,0 5
        troskok 11,9 5
      Petrovič Malek Žan 1500m 437,27 9
        3000m 40:48,0 11
      Prelog Blaž 2000m zapreke 755,12 3
      Ravnjak Tim 400m 59,68 28
        400m ovire 106,8 7
      Viher Žan 100m 12,373 19
        200m 25,24 16
      Kovač Miha, Viher Žan, Nahberger Boštjan, Pavlovič Grega 4 X 100m 45,67 3
      Kovač Miha, Bezjak Jan, Pavlovič Grega, Nahberger Boštjan 4 X 300m 229,18 2
      Bedrač Maja 100m 12,77  
          12,69 3
        100m ovire 14,38  
          14,21 2
        daljina 5,69 1
      Petek Katja 400m 105,07 27
        800m 231,92 13
      Turk Tina 400m ovire 112,11 5
      Žgavc Tjaša 100m ovire 18,12  
          18,02 11
        400m ovire 116,14 6
             
18. 5. 2014 Miting na Ptuju Ptuj Drevenšek Mark 100m 11,59 3
      Rakuš Tomaž 100m NN  
      Brlek Aljaž 100m NN  
             
24. 5. 2014 14 Mednarodni miting in Stepišnikov  Slovenska Bistrica Bedrač Maja daljina 5,83 5
  memorial v metu kladiva   Brlek Aljaž 100m 11,6 19
      Domjan Doroteja 800m 221,39 6
      Domjan Veronika krogla-4 NN  
      Drevenšek Mark 800m 02:24,0 22
      Hentak Melani kopje 43,4 2
      Jeza Matej 800m 203,58 18
      Kolarič Nina daljina 6,16 1
      Pajtler Laura 400m NN  
      Možina Nejc, Pavlovič Grega, Kovše Gregor, Brlek Aljaž 4X100m 42,48 2
             
25. 5. 2014 MEĐUNARODNO PRVENSTVO  Zagreb Koren Dušan krogla M55 10,10 2
  ZAGREBA za      disk M55 28,54 1
  VETERANKE i VETERANE     kopje M55 40,60 1
        kladivo M55 33,10 1
      Prstec Miki višina M55 1,58 1 (IAAF - 3)
        krogla M55 12,01 1
        kopje M55 DNS  
      Sluga Marko višina M75 DNS  
        krogla M75 9,77 1 (IAAF - 6)
        kopje M75 30,62 1
      Velikonja Aleš krogla M45 8,64 1
        disk M45 24,67 1
        kladivo M45 24,90 2
             
30. 5. 2014 Miting Novo mesto Domjan Veronika disk-1 NN  
      Hentak Melani kopje-600 44,51 2
      Klanjšek Nastja troskok 10,98 3
      Kolarič Nina daljina NR  
      Korpič Lesjak Jurček kladivo-4 46,31 2
             
31. 5. 2014 Prvenstvo Slovenije v mnogobojih Celje Bedrač Maja U16 80m ovire 11,77 (1)
        višina 1,64 (1)
        krogla-3 10,28 (2)
        100m 12,9 (2)
        daljina 5,46 (1)
        kopje-400 32,5 (2)
        800m 254,39 (5)
        mnogoboj 4689 točk 1
      Kostanjevec Jaka U16 60m 7,88 (4)
        daljina 5,57 (3)
        krogla-4 8,22 (4)
        300m 39,42 (5)
        100m ovire 15,38 (3)
        višina 1,62 (2)
        kopje 27,62 (4)
        1000m 312,23 (4)
        mnogoboj 4077 točk 4
      Nahberger Boštjan - MM 100m 12,45 (1)
        daljina 5,84 (1)
        krogla-5 9,11 (1)
        višina 1,64 (1)
        400m 57,52 (1)
        110m ovire 16,27 (1)
        disk-1,5 22,17 (1)
        palica 2,6 (1)
        kopje-700 47,01 (1)
        1500m 507,91 (1)
        mnogoboj 4885 točk 1
       Viher Žan - U16 60m 7,72 (2)
        daljina 5,77 (2)
        krogla-4 11,96 (1)
        300m 38,76 (3)
        100m ovire 15,18 (2)
        višina 1,62 (3)
        kopje 36,32 (2)
        1000m 306,18 (3)
        mnogoboj 4629 točk 2
             
31.5.2014 International athletic meeting  Zagreb Domjan Veronika disk 51,04 2
  Dinamo-Zrinjevac          
             
30. 5. - 1. 6. 2014 MOI - Evropske kvalifikacije Baku (AZE) Pavlovič Grega 100m 10,98  
        200m 22,18  
          22,11 6
JUNIJ            
7. 6. 2014 20 AMM - memorial Vučko Kranj Drevenšek Mark (ČL) 400m 51,41 10
      Golob Eva (U14) 60m 9,72 41
      Kovač Miha (MM) daljina 5,50 1
      Krajnc Nuša (U-12) 60m 9,65 17
        daljina 3,59 23
      Ladič Tia (U-12) 60m 10,01 26
      Ladič Tea (U-14) 300m 50,90 33
      Lukman Žunec Tonček (U16) 600m 1:49,33 15
      Medic Luka (ČL) 400m 53,49 14
      Toplak Tia (U-14) 60m 9,13 25
      Turk Doroteja (U-14) 60m 8,87 21
        300m 50,14 32
      Turk Tina (MM) 400m 1:03,09 4
      Visenjak Nika (U-14) 60m 10,21 44
      Volgemut Denis (U-14) 60m 9,32 23
        krogla-3 7,80 2
             
7.6.2014 Brixia Meeting Bressanone, ITA Bedrač Maja daljina 5,76 3
        štafeta (SLO) 49,19 (10)
      Pavlovič Grega 100m 11,07 5
        4x100m(SLO) 43,25 (4)
             
7. 6. 2014 Prvenstvo Slovenije Žalec Koren Dušan kladivo M55 30,12 506točk
  v metalskem peteroboju     kopje M55 39,38 629točk
   za veterane     gira M55 12,41 674točk
        disk M55 27,78 482točk
        krogla M55 10,21 666točk
        skupno 2957točk 2
      Prstec Miro kladivo M55 32,24 552točk
        kopje M55 30,56 456točk
        gira M55 13,45 741točk
        disk M55 33,83 616točk
        krogla M55 12,74 863točk
        skupno 3227točk 1
      Sluga Marko kladivo M75 26,2 598točk
        kopje M75 31,66 737točk
        gira M75 12,02 722točk
        disk M75 20,57 455točk
        krogla M75 9,98 775točk
        skupno 3288točk 1
      Velikonja Aleš kladivo M45 18,27 234točk
        kopje M45 22,75 253točk
        gira M45 7,85 407
        disk M45 24,21 449
        krogla M45 7,35 417točk
        skupno 1759točk 1
             
8. 6. 2014 2 mednarodni miting v metih Maribor Domjan Veronika disk-1 52,70 1
      Hentak Melani kopje-600 44,88 2
      Klanjšek Nastja daljina 505 1
      Kolarič Nina daljina NN  
      Korpič Lesjak Jurček krogla-4 13,01 1
        kladivo-4 48,52 2
             
14.  - 15. 6. 2014 Atletski pokal Slovenije  Nova Gorica Drevenšek Mark 400m 51,48 21
  za člane in članice   Jeza Matej 5000m 15:10,78 1
        3000m 8:42,87 4
      Medic Luka 800m 2:00,73 14
      Pavlovič Grega 200m 22,04 4
      EKIPNO ČLANI   30TOČK 10
      Domjan Veronika krogla-4 13,33 4
        disk-1 41,83 1
      Hentak Melani kopje 44,48 3
      Klanjšek Nastja troskok 11,15 7
      Kolarič Nina daljina 6,05 2
      Pajtler Laura 400m 59,40 13
      EKIPNO ČLANICE   48TOČK 9
             
21. 6. 2014 Prvenstvo Slovenije U12 in U14 Maribor Serdinšek Sara 200m 27,59 4
        daljina 4,77 7
        60m 8,36 q
          8,29 2
      Turk Doroteja 60m 8,82 26
      Sever Vid daljina 4,16 22
      Zelenjak Filip daljina 4,38 17
             
21.6.2014 5 Evropsko ekipno prvenstvo 1 liga Talinn (EST) Domjan Veronika disk 46,04 (12)
             
21. - 22. 6. 2014 Odprto prvenstvo Slovenije  Radovljica Koren Dušan krogla M55 10,11 2
  za veteranske kategorije     kladivo M55 26,19 2
        kopje M55 39,37 1
        gira M55 11,44 2
        višina M55 J1,35 3
      Prstec Miki višina M55 1,53 1
        krogla M55 12,55 1
      Sluga Marko višina M75 1,20 1
        krogla M75 9,79 2
        kopje M75 30,83 1
        gira M75 11,22 1
             
28. 6. 2014 XX. MEĐUNARODNI VETERANSKI  Reka Koren Dušan višina M55 1,40 1
  ATLETSKI MITING     kopje M55 42,00 1
      Prstec Miki višina M55 DNS  
        krogla M55 12,54 1
        disk M55 33,74 1
      Sluga Marko višina M75 1,18 1
        kopje M75 30,12 1
             
28. - 29. 6. 2014 Prvenstvo Slovenije  Celje Čeh Kristijan krogla-4 13,81 2
  za pionirje/-ke U16   Korpič Lesjak Jurček krogla-4 13,89 1
        kladivo-4 54,35 1
        disk-1 45,51 1
      Kostanjevec Jaka daljina 5,88 6
        100m ovire 14,88 1
      Kostanjevec Miha 300m 44,29 31
      Lukman Žunec Tonček 1000m 03:14,1 15
      Prelog Blaž 100m  12,62 20
        300m 39,84 15
      Viher Žan 300m 38,53 4
        100m  12,32 13
        100m ovire 15,07 2
      Prelog, Kostanjevec, Kostanjevec, Viher 4 x 300 02:43,4 6
      Bedrač Maja 100m 12,44  
          12,29 1
        višina 1,65 1
        daljina 5,84 1
        80m ovire 11,65 2
      Islamovič Taja višina   NN
        80m ovire 14,36 8
      Serdinšek Sara 100m 13,39 23
        daljina 4,92 6
JULIJ            
5.7.2014 Peteroboj mladinskih reprezentanc Slovenj Gradec Veronika Domjan disk-1 53,1 1
        krogla-4 13,08 4
      Maja Bedrač daljina 5,85 3
        100m ovire 14,71 8
      Brlek Aljaž 100m  11,28 9
      Pavlovič Grega 200m 22,08 4
      Melani Hentak kopje 42,76 7
      Pavlovič, Brlek 4x100 41,84 2
             
5. 7. 2014 Četveroboj veteranskih Zagreb Koren Dušan kopje  42,36 (4) (skupno 29)
   reprezentanc (AUT-CRO-CZE-SLO)   Prstec Miki krogla 12,31 (5) (skupno 31)
      Sluga Marko višina 1,21 (6) (skupno 36)
        kladivo 12,29 (7)
      moški SLO ekipno     (3)
             
6. 7. 2014 18 Otvoreno prvenstvo  Zagreb Koren Dušan višina M55 1,34 2
  Hrvatske za veterane     kopje M55 37,92 2
      Prstec Miki višina M55 1,58 1
        krogla M55 12,48 1
      Sluga Marko višina M75 1,22 2
        krogla M75 DNS  
        kopje M75 30,18 1
             
9. 7. 2014 Mednarodni miting v tekih MB  Maribor Doroteja Domjan 400m 59,7 8
  2014 in memorial Iztoka Ciglariča          
  v teku na 1500m          
             
12.  - 13. 7. 2014 Prvenstvo Slovenije za Maribor Brlek Aljaž 100m 11,29 q
  starejše mladince/-ke       11,08 3
        200m 23,41 q
          23,08 6
        110m ovire 15,82 3
      Čeh Kristjan krogla-6 10,84 5
      Drevenšek Mark 400m 50,95 8
        200m 23,64 10
      Korpič Lesjak Jurček kladivo-6 41,41 5
      Kovač Miha daljina 5,92 10
        200m 24,55 14
      Medic Luka 800m 01:57,8 4
      Pavlovič Grega 100m 11,33 q
          11,1 4
        200m 23,23 q
          22,37 3
      Rakuš Tomaž, Kovač Miha, Brlek Aljaž, Pavlovič Grega 4x100m 43,07 2
      Brlek Aljaž, Medic Luka, Pavlovič Grega, Drevenšek, Mark 4x400m 03:24,2 3
      Bedrač Maja daljina 5,6 4
        100m 12,63 q
          12,61 2
      Domjan Doroteja 400m 58,53 4
        800m 02:20,6 4
      Domjan Veronika disk-1 51,66 1
        krogla-4 13,64 1
      Hentak Melani kopje 45,6 1
      Petek Katja 800m 02:33,5 14
      Žgavc Tjaša 400m ovire 01:15,1 6
             
22. - 27.7.2014 Svetovno mladinsko prvenstvo Eugene (ZDA) Domjan Veronika disk 47,07 18.
AVGUST            
2. - 3. 8. 2014 PS za člane, članice, ml člane Celje Jeza Matej 5000m 15:40,6 4
   in ml članice     3000m 09:04,1 6
      Lorenčič Denis 100m 12,75 21
      Kovač Miha, Drevenšek Mark, Brlek Aljaž, Pavlovič Grega 4x100m 44,13 4
      Domjan Veronika disk-1 53,03 1
        krogla-4 13,93 1
      Hentak Melani kopje 44,95 3
             
9. 8. 2014 24 Intern Seniorenmeeting Wels (A) Prstec Miki višina M55 1,60 1
   u OÖ Masters     krogla M55 12,34 1
      Sluga Marko višina M75 1,21 3
        kopje M75 28,72 1
             
16. 8. 2014 Offene ST-MS Masters Leibnitz (A) Koren Dušan kladivo M55 33,78 aW
        kopje M55 40,87 aW
        krogla M55 10,16 aW
        disk M55 ab  
        višina M55 1,35 aW
      Prstec Miki 60m M55 8,23 aW
        krogla M55 13,27 aW
      Sluga Marko kopje M75 30,15 aW
        višina M75 1,16 aW
      Velikonja Aleš krogla M50 9,46 aW
        disk M50 30,30 aW
        višina M50 1,30 aW
        kladivo M50 28,67 aW
             
20.8.2014 Metalski miting VAD Ljubljana Sluga Marko kladivo M75 26,43 834točk
        gira M75 11,04 924 točk
SEPTEMBER            
3.9.2014 Metalski miting VAD Ljubljana Sluga Marko krogla M75 9,87 940točk
        kopje M75 30,09 935točk
             
6. 9. 2014 Ekipno prvenstvo Slovenije Ljubljana Brlek Aljaž 110m ovire 15,41 (2)
  za mladinke in mladince     200m 22,58 (3)
      Čeh Kristjan disk-1,75 23,83 (11)
        krogla-6 11,51 (7)
      Drevenšek Mark 400m 51,94 (4)
      Korpič Lesjak Jurček kladivo-6 38,3 (3)
        disk - 1,75 31,19 (7)
      Kostanjevec Jaka daljina 5,74 (8)
        višina 1,6 (7)
      Kostanjevec Miha 3000m NN NN
      Kovač Miha daljina 5,98 (6)
      Medic Luka 800m 02:07,1 (13)
      Nahberger Boštjan palica 2,6 (6)
        kopje-800 43,06 (3)
      Pavlovič Grega 100m 11,17 (2)
      Petrovič Malek Žan 1500m 04:38,4 (6)
      Prelog Blaž 200m zapreke 07:43,4 (10)
      Rakuš Tomaž 100m 11,87 (11)
      Brlek Aljaž, Rakuš Tomaž, Kovač Miha, Zupanič Miha 4x100m 45,31 (4)
      Brlek Aljaž, Drevenšek Mark, Rakuš Tomaž, Medic Luka 4x400m 03:30,4 (4)
      EKIPNO MLADINCI   11143TOČK 4
      Bedrač Maja daljina 5,83 (1)
        100m 12,63 (2)
      Bombek Živa 3000m 13:28,7 (7)
      Domjan Doroteja 400m 01:01,5 (5)
        800m 02:27,8 (7)
      Domjan Veronika disk-1 44,68 (1)
        krogla-4 12,25 (2)
      Hentak Melani kladivo-4 27,6 (7)
        kopje 44,55 (2)
      Islamovič Taja troskok 9,82 (7)
        višina 1,5 (4)
      Petek Katja 1500m 05:23,1 (4)
      Turk Tina 200m 29,6 (17)
      Žgavc Tjaša 100m ovire 17,74 (8)
        400m ovire 01:18,0 (9)
      EKIPNO MLADINKE   10166TOČK 4
             
6. 9. 2014 8 Mag Georg Glöckner  Neuhofen/Krems Prstec Miki krogla M55 12,48 (1)
  Weight Pentathlon Gedächtni     disk M55 35,23 (1)
        kladivo M55 35,76 (1)
        kopje M55 36,34 (1)
        gira M55 12,73 (1)
        SKUPNO  M55   1
      Sluga Marko krogla M75 9,43 (2)
        disk M75 22,28 (4)
        kladivo M75 27,06 (3)
        kopje M75 28,71 (3)
        gira M75 11,54 (3)
        SKUPNO M75   3
             
7. 9. 2014 Ekipno prvenstvo Slovenije Velenje Čeh Kristjan disk-1 26,56 (7)
  za pionirje in pionirke U16     krogla-4 14,27 (1)
      Korpič Lesjak Jurček disk-1 43,61 (1)
        kladivo-4 52,84 (1)
      Kostanjevec Jaka 100m ovire 14,75 (2)
        300m 40,02 (6)
      Viher Žan 300m 38,3 (3)
        100m ovire 14,5 (1)
      EKIPNO PIONIRJI U16   3843TOČK 7
      Bedrač Maja daljina 5,9 (1)
      Serdinšek Sara daljina 5 (4)
        100m  13,74 (9)
      EKIPNO PIONIRKE U16   1642TOČK 23
             
27.9.2014 Peteroboj pionirskih reprezentanc Maribor Čeh Kristjan krogla 14,81 6
      Kostanjevec Jaka 100m ovire 14,47 8
      Lesjak Korpič Jurček disk 46,94 8
        kladivo 53,89 3
      Viher Žan 100m ovire 14,03 3
      Bedrač Maja daljina 598 1
             
29.9.2014 Bayerische Senioren- Bogen (GER) Koren Dušan kladivo 32,69  
  Meisterschaften Werfer-Fünfkampf     krogla 9,81    
        disk 20,33  
        kopje 38,30    
        gira 11,03  
        skupno točke 2.709 aW
      Prstec Miki kladivo 34,84  
        krogla 12,18  
        disk 34,58  
        kopje 33,13  
        gira 12,82  
        skupno točke 3.263 aW
      Sluga Marko kladivo 25,33  
        krogla 9,85  
        disk 22,45  
        kopje 28,16  
        gira 11,95  
        skupno točke 3.198 aW
OKTOBER            
4.10.2014 Metalski peteroboj za veterane  Ljubljana Koren Dušan M60 kladivo 30,05  
        krogla 9,82  
        disk 25,94  
        kopje 37,78  
        gira 11,35  
        skupno  2784točk 9
      Velikonja Aleš M50 kladivo 28,14  
        krogla 8,79  
        disk 23,29  
        kopje 19,19  
        gira 9,94  
        skupno 1939točk 12
      Sluga Marko M75 kladivo 25,78  
        krogla 9,66  
        disk 22,91  
        kopje 28,32  
        gira 11,6  
        skupno 3106točk 7
             
4.-5.10.2014 Atletski pokal Slovenije v mnogobojih Nova Gorica Brlek Aljaž - st. ml. 100m  11,48 (1)
        daljina 5,92 (2)
        krogla-6 10,73 (1)
        višina 1,85 (1)
        400m 53,09 (2)
        110m ovire 15,79 (1)
        disk 1,75 28,97 (1)
        palica 2,6 (2)
        kopje-800 37,76 (1)
        1500m 05:36,1 (3)
        mnogoboj 5449T 1
      Kostanjevec Jaka U16 60m 7,94 (5)
        daljina 5,98 (2)
        krogla-4 8,66 (8)
        300m 40,17 (5)
        100m ovire 14,64 (1)
        višina 1,63 (4)
        kopje 26,5 (8)
        1000m 03:20,9 (7)
        mnogoboj 4132T 5
      Kovač Miha ml. ml. 100m 11,92 (1)
        daljina 6,01 (2)
        krogla-5 8,51 (6)
        višina 1,75 (1)
        400m 54,57 (1)
        110m ovire 18,54 (5)
        disk-1,5 17,91 (6)
        palica 2,2 (4)
        kopje-700 29,69 (6)
        1500m 05:45,1 (4)
        mnogoboj 4363T 4
      Nahberger Boštjan ml.ml. 100m 12,5 (4)
        daljina 5,62 (3)
        krogla-5 9,38 (3)
        višina 1,66 (4)
        400m 56,42 (3)
        110m ovire 16,45 (2)
        disk 1,5 22,95 (3)
        palica 2,5 (1)
        kopje-700 50,4 (1)
        1500m 05:10,0 (1)
        mnogoboj 4917T 2
      Ravnjak Tim ml.ml. 100m 13,05 (6)
        daljina ml.ml. 5,13 (5)
        krogla-5 8,98 (5)
        višina 1,42 (9)
        400m 59,21 (7)
        110m ovire 18,34 (4)
        disk 1,5 22,46 (4)
        palica 2,1 (7)
        kopje-700 31,02 (5)
        1500m 0,004063542 (5)
        mnogoboj 3647T 6
      Sever Vid U14 60m 9,19 (7)
        daljina NN  
        vortex NN  
      Viher Žan U16 60m 7,75 (2)
        daljina 6,23 (1)
        krogla-4 11,10 (2)
        300m 38,43 (1)
        100m ovire 15,00 (2)
        višina 1,66 (3)
        kopje 35,07 (4)
        1000m 2:58,01 (2)
        mnogoboj 4799T 1
      mlajši mladinci ekipno 27T 1
      starejši mladinci ekipno 12T 1
      pionirji U16 ekipno 20 T 1
      moški vseekipno 59T 1
      Bedrač Maja U16 80m ovire 11,68 (2)
        višina 1,66 (1)
        krogla-3 9,71 (1)
        100m 12,65 (1)
        daljina 5,46 (1)
        kopje-400 34,00 (4)
        800m 2:46,12 (4)
        mnogoboj 4849T 1
      Domjan Doroteja st.ml. 100m ovire 21,13 (4)
        višina 1,31 (2)
        krogla-4 5,66 (3)
        200m 27,27 (2)
        daljina 4,21 (4)
        kopje 20,03 (4)
        800m 2:29,53 (1)
        mnogoboj 2919T 3
      Serdinšek Sara U14 60m 8,54 (2)
        vortex 41,75 (3)
        daljina 4,92 (3)
        600m 1:58,26 (4)
        mnogoboj 2464T 4
      Turk Tina 100m ovire 18,04 (4)
        višina 1,30 (7)
        krogla-3 8,71 (5)
        200m 29,04 (5)
        daljina 4,06 (7)
        kopje-500 28,11 (4)
        800m 2:39,76 (1)
        mnogoboj 3228T 5
      mlajše mladinke ml.ml. ekipno 8T 5
      pionirke U16 ekipno 12T 3
      pionirke U14 ekipno 18T 5
      starejše mladinke ekipno 10 T 3
             
19.10.2014 Prvenstvo Slovenije v cestnem teku  Slovenj Gradec Matej Jeza - člani 10km 0:33:32 7
  na 10km          
             
19.10.2014 Otvoreno prvenstvo HR za veteranke Zagreb Prstec Miki M55 daljina 4,88  
  i veterane u petoboju     kopje 33,78  
        disk 33,21  
      Sluga Marko M75 kopje 28,06