Smo razvojno naravnan klub, katerega vodilo

je doseganje vrhunskih rezultatov z domačim znanjem

cestno-podjetje.pngdem.pnghenkel.pngptuj.pngradioptuj.pngtemis.pngtermeptuj.pngvamotel.pngvarsi.pngvect.png

Sezona 2013

      

Datum  vrsta tekmovanja kraj Ime in priimek  disciplina rezultat mesto    
JANUAR                
19.1. DP v krožnih tekih Dunaj Jeza Matej 3000m 9;11,14 3.    
      Doroteja Domjan 400m 59,09 7.    
      Larisa Lara Popošek 400m 64,95 16.    
      Aljaž Brlek 400m 50,65 2.    
      Mark Drevenšek 400m 51,73 7.    
      Tomaž Rakuš 400m 52,17 8.    
      Jan Bezjak 400m 53,4 10.    
                 
20.1. DP za U14 Ljubljana Vid Sever 60m 9,13 22.    
        daljina 4,15 21.    
      Serdinšek Sara 60m 8,98 19.    
        daljina 4,31 18.    
                 
26.1. Mednarodni miting Ljubljana Grega Pavlovič 60m 7,48 22.    
      Tomaž Rakuš 60m 7,42 17.    
        60m 7,4      
      Aljaž Brlek 60m 7,39 15.    
        60m 7,32      
      Jan Bezjak 60m 7,54 25.    
                 
26.1. DP U16 Ljubljana Boštjan Nahberger 60m ovire 8,98 4.    
        daljina 5,61 5.    
      Ravnjak Tim 60m  8,69 44.    
        daljina 4,6 24.    
      Jaka Kostanjevec  60m 8,52 38.    
        daljina 5,03 14.    
      Grega Pavlovič 60m dis.      
        daljina 5,77 2.    
      Miha Kovač 60m 7,67      
        60m fin 7,64 3.    
        daljina 5,28 10.    
      Žan Viher 60m dis.      
        daljina 4,93 17.    
      Tina Turk 60m ovire 10,71 15.    
        60m 8,4      
        60m fin 8,45 11.    
      Maja Bedrač 60m ovire 9,15      
        60m ovire fin 9,04 1.    
        daljina 5,56 1.    
FEBRUAR                
2.2. DP za ml. mladince/ke Ljubljana Jan Bezjak  60m 7,52 14    
      Miha Kovač 60m 7,94 34.    
      Grega Pavlovič 60m 7,52 13.    
      Maja Bedrač 60m ovire 8,99      
        60m ovire fin 9,1 4.    
        60m 7,96 3.    
                 
2.2. Mednarodni atletski miting Ljubljana Tomaž Rakuš 60m 7,37 13.    
      Aljaž Brlek 60m 7,3 8.    
        60m 7,31      
                 
3.2. Mednarodni atletski miting Sl. Bistrica Maja Bedrač daljina 5,59 1.    
      Nastja Klanjšek daljina 4,89 2.    
        troskok NN      
      Tina Turk daljina 4,23 3.    
      Nina Kolarič daljina NR      
                 
3.2. DP v posamičnem in ekipnem Sl.Bistrica Eva Kaube 60m 9,31 17.    
  mnogoboju za U14     težka žoga 8,68      
        daljina 4,26      
        600m 2;10,98      
      Sara Serdinšek 60m 8,74 7.    
        težka žoga 8,61      
        daljina 4,34      
        600m 2;06,12      
                 
      pionirke   3858 6.    
                 
9.2. DP za st. mladince/ke Ljubljana Aljaž Brlek 60m 7,28      
        60m 7,25 5.    
      Tomaž Rakuš 60m 7,35 12.    
      Maruška Korpič Lesjak 60m ovire 10,57 7.    
      Maja Bedrač  daljina 5,5 5.    
      Nastja Klanjšek troskok 11,41 5.    
                 
16.2. DP za člane/članice Ljubljana  Nina Kolarič  daljina NR      
      Nastja klanjšek troskok 11,6 5.    
                 
17.2. DP v dvorani v suvanju krogle Slo. Bistrica Veronika Domjan  krogla 14,65 1.    
  za vse kategorije   ml.ml.          
      Sara Jurmić krogla 8,28 9.    
      Jurček Korpič Lesjak krogla 11,67 3.    
      pionirji          
      Melani Hentak krogla 9,14 5.    
      st. ml.          
      Miha Žuran krogla 11,42 6.    
                 
23.2. Odprto prvenstvo Slovenije Slo. Bistrica Aleš Velikonja M45 višina 1,3 3.    
  za veterane v dvorani     M45 krogla 7,86 2.    
      Miki Prstec M55 višina 1,54 1.    
        M55 krogla 13,16 1.    
      Dušan Koren M55 višina 1,38 2.    
        M55 krogla 10,79 2.    
MAREC                
3.3. Zimsko DP v metih za članski Ptuj Melani Hentak kopje 44,69 3.    
  in ml. ml. kategoriji   Sara Jurmić kopje 35,61 3.    
      Dejan Dokl disk 34,89 6.    
      Veronika Domjan disk 45,74 1.    
      Aljaž Ramot kladivo 34,67 5.    
                 
10.3. Zimsko DP v metih za st. ml.  Domžale Aljaž Ramot kladivo 41,04 3.    
  in pionirski kategoriji   Melani Hentak kopje 42,71 2.    
      Sara Jurmić kopje 32,5 5.    
      Veronika Domjan  disk 46,44 1.    
                 
16.3. Dp v krosu Maribor Katja Petek U16 13;36,80 12.    
      Doroteja Domjan ml.ml.- 4km 17;13,00 3.    
      Matej Jeza ml-čl. - 10km 36;48,00 3.    
MAJ                
1.5. Mitting cita di Palmanova Italija Veronika Domjan disk 46,65 2.    
      Melani Hentak kopje 45,51 1.    
      Nina Kolarič daljina 5,99 2.    
                 
4.5. Kvalifikacije APS Maribor Jan Bezjak 100 m 11,64 7.    
        200 m  23,3 8.    
      Aljaž Brlek 100 m 11,4 4.    
        200 m  22,97 6.    
      Tomaž Rakuš 100 m dis.      
        200 m  23,35 10.    
      Luka Medic 400 m 53,69 15.    
      Mark Drevenšek 400 m 51,63 11.    
        200 m  23,96 18.    
      Matej Jeza 5000 m 15;55,65 3.    
        3000 m 9;01,18 3.    
      Drevenšek, Rakuš,           
      Bezjak, Brlek 4 X 100 m 43,67 1.    
      Maruška Korpič Lesjak  100 m 13,56 11.    
      Tjaša Žgavc 400 m 1;09,21 23.    
        200 m    19.    
      Lara Larisa Popošek 400 m 1;05,88 21.    
        800 m 2;41,46 14.    
      Urška Škerget 400 m 59,78 10.    
      Doroteja Domjan 400 m 1;00,36 11.    
        200 m  26,47 8.    
      Veronika Domjan disk 48,44 1.    
        korgla 12,09      
      Simon Jurmić kladivo 33,15 8.    
      Aljaž Ramot kladivo nn      
      Luka Medic 800 m 2;05,36 12.    
      Maja Bedrač daljina 5,45 2.    
      Nina Kolarič daljina nn      
      Melani Hentak kopje 40,83 2.    
      Sara Jurmić kopje 32,02 3.    
                 
11.5. Atletski miting Šentjur 2013 Šentjur Nina Kolarič daljina nn      
                 
12.5. Miting za veterane Ptuj Miki Prstec M55 gira 14,11      
        M55 disk 35,21      
        M55 višina 155      
      Dušan Koren M55 gira 11,44      
        M55 disk 26,26      
        M55 višina 130      
      Dejan Dokl M40 disk 35,2      
                 
12.5. 3.kolo HALS-a za st. kategorije Čakovec Nina Kolarič daljina 6,37 1.    
                 
12.5. Ekipno prvenstvo za mladinke in mladince Ljubljana Aljaž Ramot kladivo-6 43,26 3.    
        disk-1.75 30,65 7.    
      Simon Jurmič kladivo-6 NR      
        krogla-6 NN      
      Aljaž Brlek 110m ovire 16,14 1.    
        daljina 6,01 6.    
      Miha Žuran krogla-6 11,34 5.    
        kopje-800 36,40 10.    
      Tomaž Rakuš 100m 11,56 6.    
      Luka Medic 800m 2;02,81 8.    
      Jaka Kostanjevec daljina 5,24 15.    
        višina 1,45 11.    
      Grega Pavlovič 400m ovire 1;02,38 7.    
      Žan Viher 1500m 5;21,74 13.    
      Jan Bezjak 200m 23,34 7.    
      Miha Kovač višina 1,65 7.    
      Mark Drevenšek 400m 51,34 4.    
      Boštjan Nahberger troskok 11,86 11.    
    (Drevenšek, Rakuš, Pavlovič,  Brlek) 4 x 100m 43,42 2.    
    (Drevenšek, Rakuš, Medic, Nahberger) 4 x 400m 3;31,10 4.    
      Maja Bedrač daljina 5,34 6.    
        višina 1,55 5.    
      Melani Hentak kladivo-4 28,03 7.    
        kopje-600 39,03 3.    
      Tjaša Žgavc 100m ovire 18,02 7.    
        400m ovire 1;11,25 10.    
      Tina Turk 100m 13,67 17.    
      Maruša Korpič Lesajk 100m NN      
      Larisa Lara Popošek 800m 2;37,60 13.    
      Veronika Domjan krogla-4 12,89 1.    
        disk-1 45,51 1.    
      Sara Jurmić kopje-600 33,39 7.    
      Katja Petek 1500m 5;51,24 13.    
      Doroteja Domjan 200m 26,20 8.    
        400m 1;00,71 8.    
      Špela Vučak troskok 10,08 10.    
      Maruša Šketa troskok 9,36 11.    
      Katja Čabrian 3000m NN      
    (Turk, Domjan D., Popošek, Šketa) 4 x 100m 53,16 4.    
    (Žgavc, Hentak, Popošek, Vučak) 4 x 400m 4;36,01 10.    
                 
      mladinci   10193 točk 5.mesto    
      mladinke   11238 točk 5.mesto    
                 
18.5. Miting Ptuj Nina Kolarič daljina 6,42 1.    
      Špela Vučak daljina 4,86 4.    
      Dona Ferš daljina 4,49 5.    
      Tjaša Žgavc daljina 4,15 6.    
      Monika Kiselak daljina 3,80 7.    
      Miki Prstec krogla-8 13,16 1.    
      Sara Jurmič kopje-500 34,1 3.    
      Boštjan Nahberger daljina 5,99 1.    
      Jaka Kostanjevec daljina 5,63 2.    
      Miha Kostanjevec daljina 4,94 3.    
      Tim Ravnjak daljina 4,82 4.    
                 
18.5. BRIXIA Miting Bressanone (ITA) Veronika Domjan disk-1 47.50 1.    
                 
18.5. Vučko memorial Kranj Doroteja Domjan 100m 13 1.    
        200m 26,72 5.    
      Grega Pavlovič 100m 11,67 1.    
        300m 37,13 1.    
      Miha Kovač 100m 11,94 3.    
        daljina 5,66 1.    
      Jurček Korpič Lesjak krogla-4 12,19 3.    
        vortex 64,68 3.    
      Tina Turk 100m 13,64 13.    
        300m 44,39 8.    
      Maja Bedrač 100m 12,63 2.    
        daljina 6,22 1.    
      Denis Volgemut krogla-2 8,12 2.    
        60m 9,96 20.    
        daljina NN      
      Aljaž Brlek 100m 11,16 4.    
        200m 22,7 2.    
                 
22.5. miting veteranov metalcev Žalec Miki Prstec Kladivo-6 35,74 9.    
        Disk-1,5 34,92 10.    
                 
25.5. Prvenstvo za SŠ Ljubljana Aljaž Brlek 100m 11,03      
        100m finale 11,07 4.    
      Tomaž Rakuš 100m 11,36      
        100m finale 11,42 7.    
      Mark Drevenšek 400m 51,56 10.    
      Luka Medic 1000m NN      
    (Brlek, Rakuš, Drevenšek, Medic)   4x100m 43,76 2.    
      Maruška Korpič Lesjak 100m 13,31 18.    
      Doroteja Domjan 400m 1:00.09 16.    
      Veronika Domjan krogla 14,6 2.    
                 
25.maj Prvenstvo SLO v mnogobojih Velenje Grega Pavlovič 60m 7,41 1.    
        daljina 6,26 2.    
        krogla-4 9,73 3.    
        300m 37,6 1.    
        100m ovire 15,57 3.    
        višina 1,55 4.    
        kopje-600 30,56 3.    
        1000m 02:58,18 1.    
            4453 točk 1.  
      Boštjan Nahberger 60m 7,91 3.    
        daljina NR      
        krogla-4 9,97 2.    
        300m 40,29 2.    
        100m ovire 15,04 1.    
        višina 1,64 1.    
        kopje-600 46,8 1.    
        1000m 03:17,4 2.    
            4060 točk 3.  
      Jaka Kostanjevec 60m 8,19 4.    
        daljina 6,29 1.    
        krogla-4 7,02 4.    
        300m 41,61 4.    
        100m ovire 15,98 4.    
        višina 1,58 3.    
        kopje-600 25,45 4.    
        1000m 03:28,7 4.    
            3482 točk 4.  
      Miha Kovač 60m NN      
        daljina NN      
        krogla-4 NN      
        300m NN      
        100m ovire NN      
        višina NN      
        kopje-600 NN      
        1000m NN      
      Tina Turk 80m ovire 13,66 5.    
        višina 1,33 5.    
        krogla-3 8,25 4.    
        100m 13,58 4.    
        daljina 4,31 6.    
        kopje-400 19,3 6.    
        800m 02:34,5 2.    
            3457 točk 4.  
      Maja Bedrač 80m ovire 12,1 1.    
        višina 1,6 1.    
        krogla-3 10,27 1.    
        100m 12,66 1.    
        daljina 5,11 1.    
        kopje-400 22,95 3.    
        800m 02:59,0 5.    
            4304 točk 1.  
                 
25.5. Miting MAL Slovenska Bistrica Tomaž Rakuš 100m NN      
      Aljaž Brlek 100m NN      
      Nina Kolarič daljina 6,12 1.    
      Veronika Domjan disk-1 45,67 2.    
        krogla-3 13,76 2.    
      Simon Jurmić kladivo-6 NN      
                 
1.6. Miting Dinamo - Zrinjevac Zagerb Veronika Domjan disk dns      
                 
4.6. EA Classic Permit meeting Velenje Nina Kolarič daljina 6,3 4.    
  Meetng MAL   Aljaž Brlek 100m 10,99 12.    
                 
8.6. DP v metalskem peteroboju Žalec Miki Prstec M55 krogla 12,62 1.    
  za veterane     M55 disk 35,13 1.    
        M55 kladivo 37,61 1.    
        M55 kopje 30,62 4.    
        M55 gira 12,72 1.    
      Dušan Koren M55 krogla 9,37 2.    
        M55 disk 24,87 2.    
        M55 kladivo 30,59 2.    
        M55 kopje 35,51 1.    
        M55 gira 11,71 2.    
                 
9.6. Mednarodni atletski miting Maribor Simon Jurmič Kladivo-6 38,55 1.    
      Jurček Korpič Lesjak Kladivo-4 25,93 3.    
        Krogla-4 10,87 1.    
      Veronika Domjan Disk-1 48,13 1.    
      Sara Jurmič kopje-500 38,26 2.    
                 
15.jun Odprto PS za veterane in  Velenje Aleš Velikonja M45 krogla 8,01 1.    
  veteranke     M45 disk 21,10 2.    
        M45 kladivo 19,43 1.    
        M45 gira 7,24 1.    
      Miki Prstec M55 krogla 12,78 1.    
        M55 višina 1,54 1.    
        M55 kladivo 36,13 1.    
        M55 gira 13,55 2.    
      Dušan Koren M55 krogla 10,38 2.    
        M55 višina 1,42 2.    
        M55 kopje 40,45 1.    
        M55 kladivo 30,15 2.    
                 
15.6 16.6 APS za člane in članice - finale Nova Gorica Aljaž Brlek 100m 11,08 7.    
        200m 22,34 6.    
      Matej Jeza 5000m 15:55,42 5.    
        3000m 09:05,03 7.    
      Tjaša Žgavc 100m ovire 18,52 9.    
        400m ovire DIS      
      Urška Škerget 400m 58,93 11.    
      Doroteja Domjan 400m 59,82 13.    
        200m 26,69 14.    
      Veronika Domjan disk-1 46,56 1.    
        krogla-4 12,7 4.    
    Brlek, Medic, Drevenšek, Jeza 4x400m M 03:30,53 8.    
      Sara Jurmić kopje 38,57 4.    
      Nina Kolarič daljina 6,4 2.    
    Domjan, Pajtler, Škerget, Popošek 4x400m Ž 04:02,37 5.    
                 
16. 6. Priložnost za mlade Murska Sobota Maruša Korpič Lesjak 100m 13,82 2.    
      Boštjan Nahberger daljina 5,67 4.    
        100m 12,68 6.    
      Jaka Kostanjevec daljina 5,21 5.    
        100m 13,23 10.    
      Maja Bedrač daljina 5,09 1.    
      Tina Turk daljina 4,51 2.    
      Maruša Šketa daljina 4,41 4.    
        100m 14,43 8.    
      Grega Pavlovič 100m 11,64 1.    
      Maja Bedrač 100m 12,74 1.    
      Tina Turk 100m 13,73 4.    
      Tonček Lukman Žunec 600m 01:50,64 3.    
      Eva Kaube 60m 8,9 9.    
        daljina - (cona) 4,56 6.    
                 
22. 6.  4. EU ekipno prvenstvo - 2.liga Kaunas (LTU) Veronika Domjan disk 46,6 7.    
                 
22. 6.  APS za pionirje in pionirke Velenje Boštjan Nahberger daljina 5,95 2.    
  U 16     300m ovire 44,04 2.    
      Tim Ravnjak daljina 5,03 13.    
        100m 13,51 23.    
      Miha Kostanjevec daljina 4,7 20.    
        300m ovire 54,39 6.    
      Jaka Kostanjevec daljina 4,17 22.    
        višina 1,55 6.    
      Grega Pavlovič 100m 11,86 2.    
        300m 36,43 1.    
      Maja Bedrač 100m 12,63      
        100m finale 12,53 2.    
        daljina 5,38 1.    
      Tina Turk 100m 13,55 15.    
        80m ovire 14,27 7.    
      Maruša Šketa daljina 4,66 9.    
        troskok 9,9 4.    
      Katja Petek 1000m 03:23,42 11.    
                 
23. 6.  APS za pionirje in pionirke Koper Vid Sever daljina (cona) 4,17 17.    
   U12 in U14     200m ovire 41,3 3.    
                 
27.jun Sredozemske igre Mersin (TUR) Nina Kolarič daljina - finale 6,49 2.    
                 
29. in 30. 6. PS za ml. mladince/ke  Slovenj Gradec Grega Pavlovič 100m 11,51      
        100m finale 11,29 3.    
        200m 23,08      
        200m finale 22,94 5.    
      Jurček Korpič Lesjak krogla-5 10,31 6.    
      Boštjan Nahberger daljina 5,39 11.    
        400m ovire 01:03,3 7.    
      Jaka Kostanjevec daljina 5,04 13.    
      Luka Medic 400m 53,25 8.    
        800m 02:02,0 2.    
      Mark Drevenšek 400m 51,45 5.    
        400m ovire 58,21 2.    
    Drevenšek, Medic, Nahberger, Pavlovič 4 x 100m 45,49 3.    
      Tjaša Žgavc 100m ovire 16,85 11.    
        400m ovire 01:12,4 10.    
      Maja Bedrač 100m 12,51      
        100m finale 12,47 1.    
        daljina 5,29 7.    
        200m 25,67      
        200m finale 26,08 6.    
      Tina Turk 100m 13,37 19.    
        200m 27,31 20.    
      Doroteja Domjan 400m 01:00,3 9.    
        800m 02:25,3 6.    
      Veronika Domjan disk-1 49,09 1.    
        krogla-3 14,48 2.    
      Šketa Maruša daljina 4,51 19.    
      Sara Jurmič kopje-500 34,79 5.    
    Turk, Domjan, Žgavc, Bedrač 4 x 100m 52,03 7.    
    Dreevenšek, Pavlovič, Nahberger, Medic 4 x 300m 02:30,53 3.    
                 
29. in 30. 6 PS za ml. člane/ice Koper Aljaž Brlek 100m 10,97      
        100m finale 10,94 5.    
        200m 22,53      
        200m finale 22,43 4.    
      Matej Jeza 5000m  16:08,60 2.    
        3000m 09:12,37 2.    
      Maruša Korpič Lesjak 100m 13,57 12.    
      Urška Škerget 400m 59,47 2.    
      Simon Jurmič kladivo 35,28 4.    
      Mrlani Hentak kopje 42,28 2.    
                 
3.7. Miting Maribor Nina Kolarič daljina 6,23 1.    
      Laura Pajtler 400m 57,67 2.    
      Veronika Domjan disk-1 48,39 1.    
                 
6. in 7.7. PS z st. mladince/ke Maribor Aljaž Brlek 100m 11,32      
        100m finale 11,45 3.    
        200m NN      
      Maruša Korpič Lesjak 100m 13,94 18.    
      Tjaša Žgavc 100m ovire 17,2 4.    
        400m ovire 01:13,2 6.    
      Veronika Domjan disk-1 47,22 1.    
        krogla-4 12,45 2.    
      Simon Jurmić kladivo-6 33,02 4.    
      Luka Medic 800m 02:04,17 13.    
      Doroteja Domjan 800m 02:24,54 7.    
      Melani Hentak kopje 43,72 2.    
      Jurmić Sara kopje 35,55 4.    
                 
7.7. Miting Maribor Nina Kolarič daljina 6,24 1.    
      Nastja Klajnšek daljina 4,75 4.    
      Tjaša Žgavc daljina 3,79 7.    
                 
10.7. - 14.7. 8. SVETOVNO PRVENSTVO ZA  Donetsk Veronika Domjan disk-1 44,96      
  ML. MLADINCE / MLADINKE     disk-1 finale 47,66 4.    
        krogla-3 13,5 45.    
                 
13.7. 8. Memorial Matica Šušteriča Ljubljana Laura Pajtler 200m 25,78 11.    
  in Patrika Cvetana              
                 
16.7. XXIV Meeting Internazionale  Lignano Sabbiadoro Nina Kolarič daljina 6,26 2.    
  di Atletica Leggera              
                 
20.7. 40. ročník Majstrovstiev  Nove Zamky (SVK) Miki Prstec M56 višina 1,51 4.    
  Slovenska veteránov     M56 gira 12,29 2.    
                 
20.7. XLII. Meeting CUS Trieste Gorizia Nina Kolarič daljina 6,05 1.    
                 
24.7. Miting Ptuj Veronika Domjan disk-1 48,01 1.    
      Tjaša Žgavc disk-1 14,51 2.    
        100m 14,24 5.    
      Nina Kolarič daljina 6,39 1.    
      Nastja Klanjšek daljina 5,04 2.    
      Špela Vučak daljina 4,49 3.    
      Laura Pajtler 200m 25,76 2.    
      Doroteja Domjan 200m 26,86 3.    
      Urška Škerget 400m 59,66 2.    
      Luka Medic 400m 54,80 4.    
                 
27.7 in 28.7 PS za člane in članice Celje Matej Jeza 5000m 15:40,88 2.    
        3000m 09:14,66 3.    
      Laura Pajtler 400m 56,78 2.    
        200m 25,71 6.    
      Urška Škerget 400m 59,39 5.    
      Veronika Domjan disk-1 46,71 1.    
        krogla-4 12,25 4.    
      Nina Kolarič daljina 6,40 2.    
      Sara Jurmić kopje 36,72 4.    
                 
2. do 11.8. Svetovne igre za veterane Torino (ITA) Branimir Komel M50 1500m DNS      
        M50 5000m DNS      
        M50 3000m 11:16,20 3.    
        M50 10km DNF      
      Miki Prstec M55 višina 1,60 3.    
        M55 krogla 12,59 3.    
        M55 gira 13,98 7.    
        M55 peteroboj 3298 točk 4.    
      Marko Sluga M75 višina 1,21 2.    
        M75 krogla 10,02 1.    
        M75 kopje 29,41 3.    
        M75 peteroboj 3307 točk 2.    
                 
14.8. 47. Mednarodne igre šolarjev Windsor (CAN) Grega Pavlovič 100m kval. 11,92      
        100m polfinale 11,76      
        100m finale 11,61 3.    
      Miha Kovač 100m kval. 12,15      
        100m polfinale 12,23      
        100m finale 12,54 14.    
      Maja Bedrač 100m kval. 13,02      
        100m polfinale 12,87      
        100m finale 12,81 3.    
        Daljina kval. 5,40      
        Daljina finale 5,54 1.    
      Tina Turk 100m kval. 13,96 37.    
        Daljina kval. 4,16 29.    
      Boštjan Nahberger Daljina kval. 5,54      
        Daljina finale 5,75 9.    
      Tim Ravnjak Daljina kval. 4,54      
        Daljina finale 4,80 19.    
    Kostanjevec, Kovač, Nahberger, Pavlovič 4x100 kval. 45,29      
        4x100 finale 46,43 4.    
      Jaka Kostanjevec Višina finale 1,60 4.    
                 
24.avg Meddržavno srečanje  Ptuj Hedvika Korošak M45 Daljina 5,07 6.    
  veteranskih reprezentanc     M45 Kopje 32,01 6.    
      Branimir Komel M55 1500m 03:54,40      
      Marko Sluga M80 Kopje 69,68 3.    
                 
31.8. APS za ml. mladince/ke Ptuj Miha Kovač Daljina 5,65 9.    
      Boštjan Nahberger Kopje-700 44,59 6.    
      Grega Pavlovič 100m 11,80 5.    
      Mark Drevenšek 400m 51,60 4.    
      Luka Medic 800m 02:02,00 6.    
      Jurček Korpič Lesjak Krogla-5 10,52 8.    
        Disk-1,5 24,80 12.    
      Miha Zupanič 400m ovire 01:06,11 4.    
        troskok 11,54 9.    
      Jaka Kostanjevec višina 1,60 6.    
      Jan Bezjak 200m 23,48 4.    
      Žan Viher 1500m 05:43,58 11.    
      Žan Petrovič Malek 2000m zapreke 07:36,87 3.    
    Kovač, Bezjak, Drevenšek, Pavlovič 4x100m 44,82 2.    
    Drevenšek, Nahberger, Medic, Bezjak 4x300m 02:33,31 3.    
            SKUPAJ:    
      Maja Bedrač Daljina 5,78 1.    
        Višina 1,64 1.    
      Tjaša Žgavc 100m ovire 17,36 11.    
      Veronika Domjan Krogla-3 13,67 2.    
        Disk-1 46,63 1.    
      Doroteja Domjan 800m 02:18,96 3.    
        200m 26,36 2.    
      Tjaša Žgavc 400m ovire 01:16,53 8.    
      Špela Vučak Troskok 10,10 7.    
      Katja Petek 1500m 05:58,42 7.    
            SKUPAJ:    
                 
6.8. 23. BALKANSKE ATLETSKE IGRE Zagreb (CRO) Miki Prstec M55 višina 1,55 1.    
  ZA VETERANE     M55 gira 13,73 2.    
        M55 krogla 12,69 2.    
      Dušan Koren M55 kopje 42,88 1.    
        M55 kladivo 31,33 4.    
        M55 višina 1,31 3.    
        M55 gira 11,00 6.    
                 
7.8 in 8.8 PS za pionirje in pionirke U 16 Celje Boštjan Nahberger Kopje 46,20 3.    
        300m ovire 43,43 3.    
        daljina 5,66 6.    
      Jaka Kostanjevec Višina 1,60 6.    
        daljina 5,48 11.    
      Grega Pavlovič 300m 36,12 3.    
        100m 11,89      
        100m finale 11,51 2.    
      Žan Viher 300m 42,62 26.    
        100m 13,36 34.    
      Jurček Korpič Lesjak krogla-4 11,96 6.    
        kladivo-4 33,94 3.    
        disk-1 37,07 3.    
    (Kostanjevec, Kovač, Nahberger, Pavlovič) 4x100m 46,07 1.    
      Maja Bedrač daljina 5,54 1.    
        100m 12,80      
        100m finale 12,77 3.    
        višina 1,62 3.    
      Maruša Šketa daljina 4,43 17.    
        troskok 9,57 11.    
      Tina Turk 300m 45,35 22.    
        300m ovire 50,21 11.    
      Katja Petek 300m 46,57 30.    
    (Turk, Šketa, Petek, Bedrač) 4x100m 54,00 8.    
      Miha Kovač 100m 12,11      
        100m finale 12,13 7.    
        daljina 5,82 4.    
      Tim Ravnjak 100m 13,67 39.    
        daljina 4,74 27.    
                 
14. in 15.9 PS za pionirje in pionirke Postojna Sara Serdinšek 200m 29,12 18.    
  U12 in U14     Daljina (cona) 4,45 17.    
        200m ovire 32,32 9.    
        60m 8,92 30.    
      Dona Ferš Daljina (cona) 4,70 7.    
        Višina 1,25 10.    
      Eva Kaube Daljina (cona) 4,32 21.    
      Vid Sever 200m ovire 37,28 7.    
        60m 9,67 23.    
      Tonček Lukman Žunec 1000m 03:17,81 12.    
                 
28.9. Peteroboj mladinskih reprezentanc Budimpešta Grega Pavlovič 100m 11,48 4.    
  CRO-CZE-HUN-SVK-SLO     4x 100m 45,5 3.    
      Maja Bedrač 4x 100m 49,51 4.    
        Daljina 5,84 1.    
                 
5. in 6.10. APS v mnogobojih Celje Grega Pavlovič 60m 7,43 1. 736  
        daljina 5,37 10. 455  
        krogla-4 10,33 6. 505  
        300m 36,86 1. 767  
        100m ovire 15,31 5. 698  
        višina 1,63 5. 488  
        kopje 29,68 9. 295  
        1000m 02:51,64 1. 748  
              4692 2.
      Boštjan Nahberger 60m 7,92 9. 583  
        daljina 5,78 3. 540  
        krogla-4 10,18 7. 496  
        300m 40,40 7. 569  
        100m ovire 14,47 3. 794  
        višina 1,66 3. 512  
        kopje 45,22 1. 518  
        1000m 03:03,71 3. 628  
              4640 3.
      Maja Bedrač 80m ovire 11,9 1. 918  
        višina 1,59 2. 724  
        krogla-3 1,75 2. 579  
        100m 12,97 1. 775  
        daljina 5,59 1. 726  
        kopje-400 35,97 2. 590  
        800m 02:53,29 9. 430  
              4742 2.
      Tina Turk 80m ovire 14,88 7. 468  
        višina 1,27 10. 379  
        krogla-3 8,09 4. 405  
        100m 14,31 7. 556  
        daljina 4,25 8. 367  
        kopje-400 29,01 4. 458  
        800m 02:38,66 6. 588  
              3221 8.
      Maruša Korpič Lesjak 100m ovire 17,48 3. 543  
        višina 1,32 4. 429  
        krogla-4 7,75 2. 383  
        200m 30,75 4. 431  
        daljina 4,23 3. 362  
        kopje 17,11 4. 235  
        800m 03:00,93 4. 357  
              2740 4.
                 
          Pionirji U16 1. 21  
          Pionirke U16 2. 16  
          St. Mladinke 3. 9  
          AK CP Ptuj 11. 25