Ptujski atleti uspešni na članskem prvenstvu Slovenije

V soboto 18.2. je v Celju potekalo Prvenstvo Slovenije za člane/ice. Na tekmovanju so z uspešnimi nastopi dober vtis pustili tudi ptujski atleti in atletinja.
Ponovno je za najboljšo uvrstitev dosegla mlada Maja Bedrač, ki je v skoku v daljino postala državna prvakinja. Že v prvi seriji je pristala pri 615cm in dosegla daljavo, ki je do konca ni presegla nobena izmed konkurentk. Maja je prikazala še nekaj odličnih, še daljših skokov, ki pa so se na žalost končali s prestopi. V skoku v daljino je izjemno formo pokazal tudi Žan Viher, ki je z OR 703cm dosegel 4. mesto in za malenkost ostal brez medalje. V teku na 60m pa prav tako z OR (7,13s) zasedel 14.mesto. OR (8,57s) je dosegel tudi Aljaž Brlek v teku na 60m z ovirami, kjer pa je na žalost finalni nastop zgrešil za pičli dve stotinki. Dobro sta nastopila tudi Grega Pavlovič in Jan Bezjak v formuli ena atletike - teku na 60m. Grega je z rezultatom 7,09s zasedel 13. Jan pa z 7,40s 25.mesto.
Čestitke vsem.