Državno prvenstvo za člane/ice v dvorani

V soboto so se naši atleti udeležili državnega prvenstva za člane in članice v Celju. Nastopili so Maja Bedrač, Manja Lazarevič, Aljaž Brlek, Žan Viher in Grega Pavlovič. Maja je med članicami v skoku v daljino dosegla odlično 3. mesto z 6 metri in 4 centimetri. Prav tako v skoku v daljino se je Žanu uspelo uvrstiti v finale in je z rezultatom 6 metrov in 40 centimetrov na koncu dosegel 8. mesto. Manja in Aljaž sta si z odličnimi nastopi zagotovila finale na 60 m z ovirami Manja z časom 10.53 s in Alajž z časom 9.05 s. A sta nato v finalu oba štartala prehitro in bila diskvalificirana. Alajž še je zraven ovir nastopil tudi na 60m skupaj z Gregom. Grega je z časom 7.12 s za las zgrešil finale in zasedel 13. mesto, Aljaž pa si je z časom 7.30 s pritekel 29. mesto. Čestitke vsem atletom za odlične nastope.