Sprejem za odlične mlade atlete

V poročni dvorani v Mestni hiši na Ptuju je župan Miran Senčar pripravil slavnostni sprejem za tri mlade atlete, ki so dosegli izjemne uspehe na različnih mednarodnih tekmovanjih. Metalka diska Veronika Domjan je na evropskem prvenstvu za starejše mladinke bila druga, prav tako pa je bila druga tudi na balkanskem članskem prvenstvu. Maja Bedrač je bila prva na olimpijskih igrah evropske mladine in tretja v skoku v daljino na svetovnem prvenstvu za mlajše mladince, kjer je Grega Pavlovič v teku na 200 metrov zasedel šestindvajseto mesto. Za omenjene rezultate je ptujski župan Miran Senčar atletom iskreno čestital in jim je za uspehe podaril Grb na steklu Mestne občine Ptuj. Trenerjema uspešnih športnikov iz Atletskega kluba Ptuj Gorazdu Rajherju in Alešu Bezjaku predal simbolična darila.