Slavnostni sprejem za uspešne mlade atlete

V športni dvorani Campus je Atletski klub Ptuj organiziral sprejem za tri odlične mlade atlete in njihova trenerja, za katerimi je zelo uspešna sezona. Veronika Domjan je v metu diska na evropskem prvenstvu za starejše mladinke bila druga in druga je bila tudi balkanskem članskem atletskem prvenstvu. Maja Bedrač je bila tretja v skoku v daljino na svetovnem prvenstvu za mlajše mladinke in prva na olimpijskem festivalu evropske mladine, medtem ko je bil Grega Pavlovič šestindvajseti na 200 metrov na svetovnem prvenstvu za mlajše mladince. Na sprejemu so atlete, trenerja in ostale udeležence pozdravili ter jim čestitali častni član kluba Milan Cimerman, podžupan Mestne občine Ptuj Gorazd Orešek, predsednik strokovnega sveta pri Atletski zvezi Slovenije Martin Steiner in predsednik ptujskega atletskega kluba dr. Aleksander Lorenčič. Ta je Veroniki Domjan, Maji Bedrač, Gregi Pavloviču in trenerjema Gorazdu Rajherju in Alešu Bezjaku predal spominske plakete.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 21. avgusta 2015.)