VERONIKA DOMJAN ŠE BALKANSKA ČLANSKA PODPRVAKINJA

Veronika je prvi dan balkanskega prvenstva v atletiki v romunskem mestu Pitesti z rezultatom 53,74 osvojila srebro v metu diska. Zaostala je le za Grkinjo Chrysou Anagnostopoulou (54,87 m), največjo daljavo je dosegla v zadnji, šesti seriji. V prvi je dosegla svoj drugi najboljši izid (53,19 m) in bila tedaj že druga, na tem mestu pa je nato ostala do konca. Domjanovi se sicer že precej pozna utrujenost po izjemni sezoni. Kot je znano, je prejšnji mesec na 23. evropskem prvenstvu za starejše mladince v švedskem mestu Eskilstuna z novim članskim rekordom (56,63), postala evropska podprvakinja.